Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit keres egy autószerelő/...

Mennyit keres egy autószerelő/autóelektronikai műszerész az Audiban?

Figyelt kérdés

A győri Lukács Sándor középiskolába járok, közlekedés gépészet szakra. Most leszek harmadikas. Két szakma közül választhatok majd(autószerelő/autóelektronikai), hogy érettségi után melyiket akarom tanulni. Szerintetek melyiket kellene választanom, -tudom azt kell választani amelyik érdekel, de azért kíváncsi vagyok más véleményére is- melyikkel lenne könnyebb elhelyezkedni, stb?


A válaszokat köszönöm.


2013. aug. 4. 23:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Mármint az AudiNÁL? Az Audiban max. annyit, amennyit megtalál.


Egyébként ritka az, ha valaki a szakmájában tud elhelyezkedni. Szerintem konkrét infók erről nincsenek, de pl. felvin nézz utána hasonló szakoknak amelyik suliban tanítják (vagy hasonlót tanítanak, pl. ezt, csak bővített témákkal). Egy autószerelőnek mindig lesz dolga, egy elektronikai szakembernek szintén, mert egyre több a szinte már lassan csak elektronikával rendelkező autó...

2013. aug. 5. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen az Audinál.

Amit írtál az nem nagyon biztató. De azért nyugtass meg, hogy nem azért tanulok négy évet, utána érettségizek le, majd tanulok újabb két évet, hogy megszakadjak a munkában és alig keressek valamit. Mit gondolsz, esetleg érdemesebb lenne továbbtanulnom főiskolán és valami komolyabb szakmát szerezni?

2013. aug. 5. 00:49
 3/4 anonim válasza:

Én is most érettségiztem le , és az autóelektronikai-műszerészt választottam. Nem azért mert a legfőbb vágyam , de szerintem ennek mindig is lesz jövője. Autószerelő az egy rakatnyi van , meg régi kocsik is lesznek mindig , de a mai világ az elektronikáról szól , szerintem ez hasznosabb.

Bár kitudja. Főiskola meg csak potya évek ... tedd le ezt.

2013. aug. 13. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
az előző vagyok. Most pl. énis dolgozni mennék szivesen , hogy megtudjam venni a kocsim , amit szeretnék , de hát az nem fog menni, mivel még 3 évig tanulás , lehet , hogy potyára , de legalább az érettségi mellett van egy jó kis szakmám. Ami véleményem szerint többet ér , mint pl. kőműves,asztalos stb./
2013. aug. 13. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!