Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit kell keresnem egy...

Mennyit kell keresnem egy nyugateurópai nagyvárosban, hogy normálisan meg tudjak élni?

Figyelt kérdés
Amire kíváncsi lennék: London, Berlin, Belfast, Dublin

2013. okt. 17. 17:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Neked mit jelent a normális szint? Nagyban függ ugyanis tőle!


Amit tudok az London, itt pedig legalább 1800 font havi nettó kell ahhoz hogy kényelmesen megélj. (Ennyi pénzt pénzügyi, IT, mérnöki területen már meg lehet keresni, meg még többet is.)


Dublinban 2000 € körül érdemes kalkulálni.


Egy biztos azonban! Akár hova mész, jó nyelvtudás, kelendő szakma/diploma/szaktudás nélkül sehol nem fogsz jól élni, maximum a magyarnál jobban.

2013. okt. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem sok az a 2000 egy kicsit? Egyedülálló vagyok, nincs eltartott, autó vagy hasolnó a képben.
2013. okt. 19. 23:39
 3/4 anonim ***** válasza:
Nehéz egy olyan kérdést megválaszolni, ahol nem tudjuk az igényszintedet.
2013. nov. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nincsenek irreális elvárásaim. Egy kis szoba + étel + heti 10-15 euró szórakozásra vagy ruhára. Főzni tudok, és az egyetem alatt megtanultam kevés pénzből étkezni.

Minimálbérből ezt ki lehet hozni?

2013. nov. 12. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!