Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Melyik nagyvárosban érdemes...

Melyik nagyvárosban érdemes munkát vállalni?

Figyelt kérdés
Sziasztok én egy 24 éves F. vagyok. És azzal a kérdéssel fordulok hozzátok hogy a jelenlegi munkahelyemről szeretnék váltani egy olyan munkahelyre ahol lehetőség van a fejlődésre (és később az előre lépésre). Tudom hogy ez Magyarországon ma már nagyon ritka de hátha mégis még lehet találni. Több álláskereső oldalt néztem és úgy láttam hogy főleg inkább: Kecskeméten, Székesfehérváron, Győrben, Budapesten érdemes keresgélni. A kérdésem az lenne hogy ezeken a városokon kívül érdemes még más városban is körbenézni? Illetve hogy valaki ismer-e ilyen cégeket? (munkaterület: gépész illetve mechtronika, meg autószereléssel kapcsolatos legyen) Előre is köszönöm a válaszokat.
2013. máj. 20. 23:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Budapest,Győr
2013. máj. 20. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Tényleg csak Budapest és Győr jöhet szóba.

Győr azért jó mert közel van a határokhoz, Ausztria Szlovákia, és ugye ott van autógyártás, több pénzük van az embereknek több munkahely is van, ugye sok olyan hely van ahol az árút szállítják külföldre, tehát oda is kell ember, meg a kamionokat is rendbe kell tartani.

Budapest azért jó még mert ugye az a központ és ott is kismillió olyan hely van ahol autókat kell szerelni, és azért egy jobb cégnél nyilván lehet feljebb is lépni ha arról van szó.

Esetleg még Tatabányát is megpróbálhatod, én ott találtam jó munkahelyet, igaz hogy anyagmozgató vagyok, de még mindig közel van a lakhelyemhez mint Győr vagy a főváros.

Esetleg még Pécs ahol érdemes lenne megpróbálni bár Délen sajnos rosszabb a helyzet mint itt Közép és Nyugat Dunántúlon de meglehet próbálni mert azért ott is vannak autók. Az alföldi városokba csak akkor érdemes menni ha értesz a mezőgazdálkodási gépekhez mert ott többnyire az van de az már necces. Esetleg még Szeged mert ott is vannak kamionok meg szintén autók, futárok.

De én a helyedben Budapest és Győr-ben gondolkoznék és a közötte lévő helyeken.

2013. máj. 20. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Győr, Bp., Székesfehérvár
2013. máj. 20. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Győr, Audi
2013. máj. 21. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Inkább Győr már,mint Bp, mert itt már telített a piac.Esetleg Sopronban élni és kijárni ingázni Osztrákba.
2013. máj. 21. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!