Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A Budaörsi Tescóba jelentkezte...

A Budaörsi Tescóba jelentkeztem állásra, de az Aréna Tescóba hívtak interjúra. Mért lehet?

Figyelt kérdés
Ott van a központjuk talán, vagy tévedésből? Oda semmiképp nem tudok eljárni dolgozni. Visszahívni nem tudom őket hogy megkérdezzem, de nem akarok feleslegesen odautazni.
2013. okt. 21. 14:18
 1/5 anonim ***** válasza:
16%

"Visszahívni nem tudom őket "


Nincs telefonod?

2013. okt. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem kapcsolható...
2013. okt. 21. 14:22
 3/5 anonim ***** válasza:
82%
Szia.Tesco-ban voltam kereskedelmi igazgató...-szóval-akkor Téged jelenleg az Arénába akarnak alkalmazni-akkor ne menj el interjúra,ha az nem megfelelő.
2013. okt. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Telefonálás közben nem esett le hogy én nem is oda jelentkeztem.
2013. okt. 21. 14:33
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

A központ valóban Budaörsön van, de ha "melósnak" jelentkezel akkor abba az áruházba küldenek, ahova kell ember és ott felvételiztetnének.


Ha nem tudsz az Arena Tescoba elmenni akkor hívd fel őket:


Cím: 1087 Budapest, Kerepesi utca 9

Telefon:

06(20) 827 0075

GPS koordináták: X 19,095 Y 47,50

2013. okt. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!