Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Álláskereső vagyok, több mint...

Álláskereső vagyok, több mint 100 önéletrajz elküldése és semmi válasz. Más is van hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
Több mint 3 hónapja változtattam lakhelyet egyszerűen nem találok állást.Rengeteg önéletrajzot elküldtem és még csak visszajelzéseket sem kaptam.Nem tudom mitévő legyek.Rengeteg sírás és kétségbeeséssel telnek a napjaim.Lehet hogy sose lesz már munkám?

2013. okt. 24. 13:30
1 2
 11/14 B. Marcsi ***** válasza:
50%
Mi a szakmád? Mit szeretnél csinálni, mi az elképzelésed? Én vállalkozó vagyok s egy nemzetközi kereskedelmi cég piacszervezését koordinálom. Ha érdekel egy szellemi szervezőmunka írj és lehet, hogy tudok segíteni.
2013. okt. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
92%
Nagyon nehéz manapság állást találni, ha nincs protekció. Én a múlt héten voltam az első állásinterjún egy év óta, akkor kezdtem újra munkát keresni. Az önéletrajzomban nincsenek helyesírási hibák, próbálom mindig az adott álláshoz igazítani, átnézve is volt, mégse hívnak be.
2013. okt. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Ne bánkodj. Küldd csak az önéletrajzokat befognak hivni valahova úgy is.
2013. okt. 31. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 outtatime válasza:
Nézd át az önéletrajzodat! Két céghez sem lehet ugyanúgy elküldeni, mindenhol másra kíváncsiak. Max. két A/4-es oldalon el kell férnie, minden oldal címsorában(élőfej) legyen benne minden elérhetőséged,illetve egy email, egy telefonszám, egy postacím, ahogy elfér. Az sem hátrány, ha összetűzöd, fényképnek illik lennie, de ne valami telefonnal lőtt szart rakjál bele, csináltass egy igazolványképet, az sem baj, ha kiöltözős igazolványkép, igaz, hogy azon csak egy gallér vagy blúznyak (nem tudom hogy hívják) látszik, de a HR-esnek meg az a dolga, hogy ezt kiszúrja. Dátumos dolgok időrendben visszafelé legyenek benne, tehát 2014-posztgradakármi--- 2012-diploma---2007-érettségi---2003-ált.iskola. Ezt amúgy bármilyen álláskeresős oldalon megtalálod. Amit meg nem, hogy sokkal több esélyed van, ha nemcsak küldözgeted a cv-ket, hanem telefonálsz, de a legjobb a személyes megjelenés. Annak idején nekem többször is így sikerült, olyan helyeken is megjelentem, amelyek nem hirdettek állást, megkérdeztem kivel beszélhetnék munkaügyben, elmondtam mi járatban vagyok, és ha megengedik, hagynék itt az önéletrajzomból néhány (2) példányt, elköszöntem, hazamentem, illetve a következő helyre. Egyszer olyan is volt, amikor két helyre hívtak, igaz az elsőre felvettek, a másodikat persze felhívtam, hogy sajnálom, de eladtam a seggem máshová, jó fej volt a HR-es, gratulált.
2014. ápr. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!