Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Dolgozik/dolgozott valaki a...

Dolgozik/dolgozott valaki a Hankook-gyárban? Tapasztalat, vélemények?

Figyelt kérdés
Gépkezelő munkakör érdekelne leginkább, mit kell ott csinálni, stb.

2013. okt. 24. 16:25
 1/4 anonim ***** válasza:
81%

Én voltam már toborzáson ugy 90en voltunk kb 30 at vettek fel pontosan nememléxem.

Mivel én nem vágom az abroncs gyártástechnologiáját igy csak tippelni tudok sztem a gépkezelőként ha elvégzed a tanfolyamukat akkor valószinüleg gumi vulkanizaló gépre kerülsz vagy vmi ilyesmire de én nem tényleg nem vágom.

Őszinén szólva autóm sincs azt se tudom hol az ajtó:-)

2013. okt. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kösz ez nagy segítség volt :D
2013. okt. 26. 23:32
 3/4 anonim ***** válasza:
Gépkezelőként is kerülhetsz jó helyre ahol,csak elindítod a gépet és jó formán csak ellenőrizni kell hogy megfelelően működnek-e,illetve ha kell akkor elvégzed a szükséges teendőket,amit meghatározott időközönként kell csinálni,de kerülhetsz olyan helyre ahol egész nap kb 5 méteren rohangálsz,taposod a pedálokat,pakolod a gumit a gépről a szállító rendszerre,illetve kerülhetsz a gyártási folyamat elejére is ahol mérik,és adagolják az összetevőket,de az eléggé tré egy hely mivel nagyon koszos.Az előző válaszoló említette a vulkanizálást,na ott nem olyan vészes az operátori munka,csak nagy a füst,a zaj és a meleg.A cégről pedig annyit hogy nagggyon nem szeretik ha táppénzre megy az ember,főleg próbaidő alatt.Van ingyenes buszjárat,műszakban egy rendes főtt kaja,szép kártya,ingyenes munkásszálló és kevés fizu,szvsz nem a legjobb hely de legalább van munka,ha lenne más lehetőség már rég nem itt melóznék.
2013. okt. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hello én vagyok aki a vulkanizálást emlitette.

Ha nem akarsz tulsokáig ott maradni esetleg van valami nyelvtudásod is szerintem te simán dolgozhatnál más egyéb

járműalkatrész gyárban vagy autógyárban.A hankook os tapasztalat szerintem jól mutat az önéletrajzban.

Kérdezd csak meg a külföldi fönököd pl mennyi gumiabroncsgyár van csak európában

És mennyi a világban.Feltételezem a technológia ugyanaz mindehol a világban gyakorlatod van benne.Szerintem ez baromira piacképes szakma

2013. okt. 30. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!