Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Valós lehet a munkaközvetítő,...

Valós lehet a munkaközvetítő, és a lehetőség?

Figyelt kérdés

A cég neve: M.S. WRANGHEL, Romániai... Angliába szeretnék kimenni dolgozni.Küldtem sok helyre önéletrajzot, és ma délután csörgött a telefonom, egy romániai szám volt... a hölgy nagyon kedvesen és angolul közölte, hogy engem keres, mondtam, hogy én vagyok én, megkérdezte alkalmas- e az időpont stb. majd szépen elmondta ugye angolul, hogy idősgondozás beköltözéssel, ennyi meg annyi a fizetés, és h küld nekem e-mailt, meg beszélhetünk skypen vagy telefonon is. Pár perc múlva meg is érkezett az e-mail, amit bemásolok: ( a registration fee és a placement fee kezdett el igazán aggasztani... )


Dear ezittazénnevem,


You are suitable to apply for an elderly carer position in England.


As an elderly carer in UK you will be employed under a minimum of 12 months contract to care of an elderly person in their own home providing companionship and carrying out all daily tasks.


Benefits:-Salary: £1400 - £2000/month (the biggest salary in Europe at the moment!!!)


* the salary depends on how sick is the old person you will take care of, if you will have more responsibilities, also the salary will be bigger.


-NI & PAYE Paid-28 Days Holiday-Statutory Sick Pay-Full Training commencing with a free five day intensive residential course-Private bedroom and food cost supplied-Registered as Self employed for a minimum of 12 months.


The topics included within the training week include:

 Customer service

 The role of the carer, your duties, responsibilities

 Medication

 Personal care

 Manual handling

 Abuse and safeguarding

 Dementia

 Cooking and mealtimes

 Health and safety

 First aid


* Your work schedule as it is very flexible, for example you can chose to work for 6 weeks and take 2 weeks off or to work 2 months and then to take 1 month off.

Employment starts on November-December 2013.


Registration fee: £60 + 24%VAT (in case you are not accepted for a live-in carer position, the registration fee is refundable)


Placement fee: £400+24%VAT paid in 2 installments:

- £200+24%VAT from your first salary in England;

- £200+24%VAT from your second salary in England.


- You must have in London for training period between £ 40 - £ 140 to pay in England to receive the certificate after you finish the 5 days of training which is offered by the carer company in England, it depends on which carer company will accept you and also 100 pounds for DBS (UK criminal record)


There are limited available positions !


Requirements:

-At least High school studies graduated

-Age between 18-55 years old

-Intermediate level of English


You can also contact us on messenger: ms_wranghel


Kind regards,

Cristina Mircioane

Marketing Manager



2013. okt. 25. 19:47
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem gyanús. Sokat kell előre befizetned, és még nincs munkád. Persze mondhatnám hogy ez általában így van, de egy telefon és egy email alapján ezt a pénzt kifizetni kicsit sok. Ráadásul az idősápolás elég komoly dolog, itt általában a betegek döntenek arról, hogy kivel akarnak együtt lakni, stb.


Szóval én a helyedben kétkedéssel fogadnám. De ha egyébként is ki akarsz költözni, valahol el kell kezdeni. Olyan nem lesz, hogy otthonról kapsz egy tuti állást, megérkezel, és már másnap dolgozol..

2013. okt. 31. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!