Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen kérdésekből áll nagyjáb...

Milyen kérdésekből áll nagyjából egy állásinterjú, tesztlap?

Figyelt kérdés
Kedden megyek interjúra és azzal összekapcsolt tesztlapkitöltésre,nagyjából mire kell számítanom,teljesen pályakezdő vagyok?!

2013. okt. 26. 11:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Milyen állásra jelentkeztél? Nem mindegy, hogy árufeltöltőnek, irodai asszisztensnek vagy bolti eladónak.
2013. okt. 26. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Simon Müanyagfeldolgozó gyárba azt pontosan nemtudom hogy mire kell nekik ember,csak ismerösöm vitte be az önéletrajzom.
2013. okt. 26. 11:53
 3/4 anonim ***** válasza:
Én nem értem...mész dolgozni de nem tudod, hogy milyen poszton fogsz dolgozni? Takarítótól elkezdve üzemmérnökig minden lehetsz akkor.
2013. okt. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
kirugtak egy embert a gyártósorról,itt két lehetöség van müanyagot válogatsz vagy gépet kezelsz,nemtudom hova kerülök,annyit mondtak van munka aki ott dolgozik bevitte az önéletrajzom,másnap meg felhivtak,igazábol nekem mindegy mien munka csak nagyon kéne már itthonra a pénz!
2013. okt. 26. 19:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!