Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nagyon érdekel az üzlet,...

Nagyon érdekel az üzlet, üzletek vezetése, irányítása, gazdaságos működtetése, üzletek megkötése, meg minden ami az üzleti tevékenységgel foglalkozik. Most gimnazista vagyok. Mit ajánlatok hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Szeretnék később majd egy jólfizető állást ezen a téren, akár Magyarországon, akár külföldön. Csak az elindulás nehéz, hogy mégis merre, mit tanuljak tovább. Segítenétek ebben?
2013. okt. 26. 11:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Csinálj max. pontos felvételit és közgáz. Hidd el, jobban jársz - én anno nem gondoltam át a dolgot és most "szenvedhetek" mérnökként. Sok sikert!
2013. okt. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Akkor gazdálkodás és menedzsment. Végre egy valaki olyan is elvégzi, aki tényleg azzal fog foglalkozni, amit ott tanult.
2013. okt. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!