Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért akar mindenki elküldeni...

Miért akar mindenki elküldeni a munkahelyről?

Figyelt kérdés
Miután szülés után visszajöttem, sorban pechem van a munkahelyeken: vagy rablás miatt, vagy anyagi gondok miatt vagy GYES-ről visszajövő anyuka miatt (amit azt állított a munkaadó, nem tudta, hogy visszajön) küldtek el. Mindig rendesen helytálltam és maximális odafigyeléssel dolgoztam.Most azért akartak elküldeni, mert ki akarnak próbálni mást is, bár kedves aranyos és odaadó vagyok- ezt mondták. Én meggyőztem a főnökömet, ne küldjön el, ott a gyermekem is, válásban vagyok, ha nincs munkahely, a gyermeket is elveszik tőlem, és kértem, adjanak több munkát mindig. (ugyanis kicsit kevesellem a munkát amit kapok. Lehetséges, hogy meg vagyok átkozva és a leendő volt férjem vagy családja átkozott meg, hogy ne legyen tartós munkahelyem? Tudják, nekem ez milyen fontos. Érdemes lenne egy médiumhoz elmennem, aki leveszi rólam az átkot?

2013. okt. 28. 17:21
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Inkább a munkahelyi viselkedésedet gondold át, ott lesz a hiba.

De ha hülyeségre akarod elszórni a pénzed, akkor figyu, médium vagyok, 30 ezerért leveszem rólad a rontást..abrakadabra!

2013. okt. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
Az átokban ne higgy! Jóshoz pedg végképp ne menj. Össze-vissza habratyolés egy csomó pénzzel lehúz. Ha van a főnöködnek szíve, elég, amit elmondtál neki. Többet aligha tejhetsz.
2013. okt. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
A munkahelyi viselkedésemben sem volt semmi hiba. Azt mondták aranyos vagyok és odaadó, de mást is ki akartak próbálni. Sikerült meggyőzni őket (van a főnöknek szíve sztem) azon ürüggyel is, hogy visszamondtam ez miatt egy állásinterjút. És hozzátettem, hogy ott a gyerekem, a válásom ésha nincs munkám, elveheti a bíróság a gyereket tőlem. Ezért ha nem csinálok hülyeséget, ne küldjenek el, inkább bízzanak rám minél több munkát (mert eddig nem nagyon tették).
2013. okt. 28. 18:24
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

"Azt mondták aranyos vagyok és odaadó"


Tényleg arany szíve van a főnöködnek. Ez a mondat ugyanis azt jelenti, hogy sz**rul végzed a munkádat. Hiába vagy aranyos és kedves, ha nem vagy produktív.


Egy korrekt főnök mondjuk nem hablatyol ilyesmiről, hanem a szemedbe mondja, hogy ez ide nem elég. A te főnököd úgy látszik nagyon érzelmes és nem akart megbántani - ez a szerencséd, valószínűleg a gyerekes sztoryval nyertél még egy kis időt.

2013. okt. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem végzem szärul a munkámat, amit rámbíztak, mindent elvégeztem rendesen. De nem bíztak rám eddig kihívást jelentő feladatokat. Azt nem mondhatják, h szarul végeztem a munkámat ezt tudom, hogy mindent lelkiismeretesen megcsináltam korrektül.Ezt én mondom a betegesen kicsi önbizalmammal.
2013. okt. 28. 18:34
 6/10 A kérdező kommentje:
Az a kib>>szott nagy baj, hogy óriási nagy a munkanélküliség, és ezzel a munkaadók visszaélnek. Ha nem lenne ez, nem bánnának így a munkavállalóval.
2013. okt. 28. 18:40
 7/10 anonim ***** válasza:
94%
Azzal érveltél hogy visszamondtál egy állásinterjút is? Vagyis mellettük keresel más munkát? Mert akkor lehet itt van a hiba. De ha eddig nem tetted, most kezd el mert ez valószínűleg nem lesz tartós. Lehet az új ember, akit ki akarnak próbálni, egy jó ismerős rokona, rokon rokona, főnök rokona stb. Nem új dolog lenne ez sem. Egyik ismerősömet ilyen miatt rúgták ki sajnos. Sok sikert!
2013. okt. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem is kamu duma ez a "ki akarnak próbálni mást is" duma. Utána pedig szánalmas a " bár kedves aranyos és odaadó vagyok". Ez olyan mint amikor a lány azt mondja a fiúnak, hogy "helyes vagy, jóképű, okos, kedves de fiatal vagyok és szeretnék más fiúkkal is randizni".

Ha nem is rúgnak ki, fogjál neki munkát keresni sunyiban. Így csak sajnálatból megtűrnek, soha nem fogsz előbbre jutni vagy fizetés emelést adni, mivel amint követelsz valamit rúgnak is ki.

2013. okt. 29. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ma megkérdeztem a főnökömet, kértem, mondja el korrektül, mi a baj a munkavégzésemben, kell-e valamit változtatnom.Erre azt mondja semmit, jól végzem a munkámat. Hát ez nagyon érdekes.Lehet, tényleg ismerős,rokon van a háttérben...
2013. okt. 29. 18:34
 10/10 anonim ***** válasza:
92%
Vagy mint ahogy mondtam neked korábban, túl polite a főnököd és nem mer semmit korrektül a szemedbe mondani. Inkább a főnökhöz közeli kollégáktól próbálj informálódni.
2013. okt. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!