Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Az óvónők mennyit keresnek?

Az óvónők mennyit keresnek?

Figyelt kérdés
Nehéz hozzá a diploma? Mit kell hozzá tudni?

2013. okt. 30. 17:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha azt szeretnéd nem nehéz,de baromira nem éri meg havi 80-90 ezerért 5 évig egyetemre járni.
2013. okt. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

[link]


Ezt a táblázatot valaki értelmezné nekem? nem tudom mit jelent az A-tól J-ig meg az 1-től 13-ig tartó fokozatok.

2013. okt. 30. 18:33
 3/6 anonim ***** válasza:
Végzettség, kor, nyelvtudás meg sok minden együtt. Diplomás óvónő nettó 80 ezer körül keres.
2013. okt. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

3 éves az óvónőképzés, és a kezdő fizetés nettó 90

ettől függetlenül baromi nehéz, lelked bele kell adnod, ha jól akarod csinálni

ez nem irodai meló, ez életforma, otthon is kell vele foglalkoznod, és sajnos legtöbb helyen a csoportszobát is neked kell felújítanod, ha olyan...ha valami tönkremegy neked kell pótolni

a szülőkkel megtalálni a hangot is csak akkor lehet ha mindig a gyerek érdeke lebeg a szemed előtt

nehéz munka, pénzért nem lehet csinálni

2013. okt. 31. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Azt láttam hogy a magánóvodákban többet keresnek. Ez igaz? és mennyivel kb?
2013. nov. 2. 12:49
 6/6 anonim válasza:
a legtöbb helyen nem keresnek többet...legalábbis álláshirdetések nagy részében szerepel, hogy bérezés a törvény szerint...
2013. nov. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!