Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha jobban megy egy ország...

Ha jobban megy egy ország dolga, akkor a "hülyébbeknek" is jut munka?

Figyelt kérdés

Mert én pl BME Gépészen BSc-t végeztem, de mivel nem vagyok tökéletes, ezért nem kellek sehova.


Ha jobban menne a gazdaság, akkor engem is "bevállalnának" a munkahelyek, mert lenne pénzük rá?


2013. okt. 31. 22:35
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
öhm.. Igen.:) És ne add fel.:)
2013. okt. 31. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 A kérdező kommentje:
Hát most úgy tűnik meg leszek kínálva egy kis közmunkával Pesten a nyolcadik kerületben. Valahogy ugy sejtem, hogy nem irodai munkára tesznek be, mert az a haveroknak van fenntartva.
2013. okt. 31. 22:59
 3/40 anonim ***** válasza:
Hogy a fenébe nem találsz gépészmérnök diplomával ráadásul BME-essel PESTEN munkát?
2013. okt. 31. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 A kérdező kommentje:

Úgy, hogy nem a diplomát vennék fel dolgozni, hanem engem. És én meg nem tetszem nekik. Mert férfiasnak nem vagyok elég férfias, strébernek meg nem vagyok elég stréber. Mert lássuk be, vagy egyik vagy másik.


Jelentkeztem én már GE-hez, Boschhoz, Knorr-Bremsehez, kisebb cégekhez, Veresegyházi GE-hez, Siemens-hez, Thyssenkrupphoz, és számtalan helyre még, de hát mindenhonnan elküldtek.

2013. okt. 31. 23:21
 5/40 A kérdező kommentje:
Ilyen sima europass önéletrajzot küldök be, aztán volt olyan hely, ahonnan visszairtak, hogy "lenyügözö az önéletrajzom", be is hivtak, jónak is éreztem az interjut, mert nem volt annyira formális és vontatott, aztán mégse vettek fel. Szóval bekaphatják! Az ÖSSZES!
2013. okt. 31. 23:26
 6/40 anonim ***** válasza:
18%
Amennyi időt arra fordítottál, hogy kiírd ezeket a kérdéseket (mert ez a 20. kb), kereshettél volna valami fizu nélküli gyakornoki melót, hogy legalább gyakorlatod legyen. Egyébként nem, az ilyeneknek akkor sem jut, sehol sem viselik el ezt a rinyálást.
2013. okt. 31. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 A kérdező kommentje:
pfff....oké. Jó. Rendben. Kerestem. Nem kellettem oda sem. Megmondtam minden cégnek, ahol voltam, hogy engem az ingyen munka is érdekel. Ők meg megmondták, hogy náluk ez nem pálya.
2013. okt. 31. 23:52
 8/40 A kérdező kommentje:
A rinyálóknak nem jut, ellenben az egyetemet végig ivó és drogozó, iskolába be nem járó és 26 évesen végző lazacsávókáknak meg igen? Mondom én, hogy pofára veszik fel az embereket.
2013. okt. 31. 23:53
 9/40 A kérdező kommentje:
de valoszinüleg ezt se sosem fogod megérteni, mert téged is pofára vettek fel, és neked ilyen a világ, neked ez a természetes.
2013. okt. 31. 23:54
 10/40 anonim ***** válasza:
41%
Ha sehova nem vesznek fel, nem gondolod, hogy veled van a baj? Vagy fél éve írogatod ezeket a kérdéseket, elmehetnél egy tanácsadóhoz, lehetőleg olyanhoz, aki HR-es volt régebben, és ő kapásból megmondja, hogy neki mi lenne a baja veled, min kéne változtatnod, hogy felvegyenek. De már bocs, de amíg ilyen a stílusod, hogy sírsz, hogy nem vesznek fel és mindenki hibás, csak te nem, és még lenéző is vagy, addig a HR-es jó munkát végez, ha nem vesz fel téged.
2013. nov. 1. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!