Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen munkát! Szakmát ajánlot...

Milyen munkát! Szakmát ajánlotok amivel külföldön is megállnám a helyem? (PL: Németország)

Figyelt kérdés

Jelenleg középsuliba járok, de lassan érettségi és nem tudom hogyan tovább... 3-as 4-es tanuló vagyok, jelenleg rendészeti pályán(De nem szeretnék rendőrként továbbmenni...)

Milyen szakmát ajánlotok?

17/F



2012. nov. 6. 16:54
 1/5 anonim ***** válasza:
70%
Külföldön elhelyezkedni vagy akkor lehet, ha jól képzett vagy. Orvos, ápoló, IT szakember, mérnök. Ezenkívül a szokásos takarító, stb melók, de azokból itt sem lehet megélni.
2012. nov. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az érettségi kevés németországban álláskereséshez. Egy jó szakma is kell hozzá. A szolgáltató ipart kerüld el messzire, ott a legalacsonyabbak a bérek. De egy autószerelö mindig talál munkahelyet. Az építöipart sem tudom ajánlani, mert azok télen nagy hidegben munkanélküliek.Vagy valami fém megmunkáló szakma, mint esztergályos, marós...stb. Nagy jövöje van ezenkivül a napelemek készítésének, vagy a szélmalom áramgenerátorok gyártásának.
2012. nov. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én 10 éve épületasztalosként suliból kijőve egyből németországba mentem. Akkor az ott keresett volt, még most is egyébként. Ha jól tudsz dolgozni bármilyen szakmában helyed mindig lesz. Most a hegesztők nagyon keresettek szinte mindenfelé.
2012. nov. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Én jelenleg villanyszerelőként vagyok kinnt! A pénzem az otthoninak a 4xese! Persze,sok elmegy szállásra meg a többire de még igy is megéri kinnt lennem.
2012. nov. 17. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

aki kint van, mondana női szakmákat is? amik kint keresettek? köszi!

21/L

2013. nov. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!