Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan lehetnék tv-s szakács?...

Hogyan lehetnék tv-s szakács? Régi vágyam valósulna meg ezzel, ha létrejönne, de valamiért csak nem akar összejönni.

Figyelt kérdés

Imádok sütni, főzni, idegenforgalmi végzettségem van, de dolgoztam már étteremben és az idegenforgalomban is. Régóta szeretném magamat kipróbálni tv-s szakácsként, de fene tudja miért, csak nem akar összejönni. Szinte kivétel nélkül mindegyik tv csatornának elküldtem az önéletrajzomat, volt ahol kedvesen volt ahol durván, de elutasítottak. Volt olyan is, ahol gyakornoknak is jelentkeztem, megpróbáltam vagy 5x különböző módon bejutni, de semmi.

Mi lehet a baj? Hogyan tudnék változtatni ezen?

Előre köszi a válaszokat :)


2013. nov. 1. 23:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Vidéki tévéknél próbálkozz először.
2013. nov. 1. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
értem. És utána?
2013. nov. 1. 23:50
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát, nyomod aztán egyre feljebb kerülsz. :)
2013. nov. 2. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem egyszerűbb módja ha a másik végén próbálkozol. Kb 150-250e-ből elő lehet állítani egy rész főzőműsort. Kezdetnek egy nyolcrészes elég lesz. Aztán elkezdhetsz vele boltolni. Ha megveszik jó, ha nem, végülis akkor is TV-s szakács voltál. Valami frappáns ötlet kell, ami megtetszik a csatornának.
2013. nov. 2. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

értem

köszi:)

2013. nov. 2. 11:47
 6/9 anonim ***** válasza:

Mi a baj? Talán, hogy nem vagy szakács.

Az egy jó dolog, hogy imádsz főzni, nem is kétlem, hogy jókat főzöl. De ahhoz, hogy szakmailag korrekt legyél, nem árt, ha tényleg szakács vagy és ledolgoztál a szakmában 10+ évet. És még úgy is nagyon nehéz bejutni a médiába.

2013. nov. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

hidd el, nem akarsz te oda menni. Az igazi jó szakács soha nem akarna.

Az mind átverés. Felvételről megy az egész. A bejutáshoz meg kapcsolatok és pénz kell(lásd Lázár elvette az egyik fejesnek a lányát).


Tényleg.nem.tudom miért lenne jó ha oda bekerülnél...

2013. nov. 3. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az miért baj, ha felvételről megy és nem élőben? :)
2013. nov. 4. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

nekem nem baj!

csak zavarna, ha hibáznék, hülyeségeket hordanák össze.

ennyi

2013. nov. 4. 08:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!