Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Angliában, Londonban élők, ez...

Angliában, Londonban élők, ez milyen fizetésnek számít kint?

Figyelt kérdés

24 éves lány vagyok soha nem éltem külföldön, szóval az ottan életkörülményekkel, árakkal nem igazán vagyok tisztában. Az öcsém Londonban él és dolgozik, azt mondja szerencsére jól kijön fizetéséből, de nem annyira látok bele kinti körülményekbe, illetve azt is tudom, hogy azért London drága város.

Az öcsém 2200 fontot keres havonta, a kiadásai mostanra lecsökkentek, mert biciklivel közlekedik (igaz eddig már 2 biciklijét ellopták), meg egy teljes házat bérel, amit ő ad ki, így a lakhatását a többi albérlő kitermeli.

Ilyen feltételekkel már jól ellehet kint lenni, ha nem él az ember nagylábon?


Lehet én is szeretnék kimenni, azért teszem fel a kérdésemet.

Köszönöm szépen a válaszokat.



2013. nov. 3. 17:17
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
nem a tulaj miatt törvényellenes...
2013. dec. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Ezt a sok irigy rosszindulatu magyart. Aki sikeres az vagy bunozo vagy drogkereskedo? Ezert tartotok ott ahol tartotok
2016. jan. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!