Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 80e forint heti 5x8,5 órában...

80e forint heti 5x8,5 órában érettségivel irodai munkára milyen fizetésnek számít?

Figyelt kérdés
Kaptam egy ilyen ajánlatot, és mivel sehol sem találtam egy rendes oldalt ahol le lenne írva hogy mennyi a minimálbér meg stb, ezért megkérdezem szerintetek ez jó, rossz, átlagos? Egy nagy pénzügyi cégnél lenne.

2013. okt. 15. 19:48
 1/7 A kérdező kommentje:

És ez valami minimálbér vagy általuk kiszámolt összeg lehet?

Ti elfogadnátok?

2013. okt. 15. 19:49
 2/7 anonim ***** válasza:
a nettó minimálbér 65ezer, ha ez a 80 nettó, az jónak mondható.
2013. okt. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Minimálbér: bruttó 98.000,- Ft

Garantált bérminimum: bruttó 114.000,- Ft


A garantált bérminimum olyan munkakörben jár, amelyre minimum középiskolai végzettség van előírva, vagy a munkáltató által, vagy jogszabály által.


Ha az általad említett bér nettót jelent és nem bruttót, akkor még én is elvállalnám, bár "nagy pénzügyi cégnél" ez elég soványka fizetésnek számít. De nézd a másik oldalát, "csak" érettségid van.

2013. okt. 16. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
képességeidtől függ hogy jónak számít-e
2013. okt. 16. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nettó összeg, és hát igen a képességek amik ehhez a munkához kellenének... :D

Baj csak az hogy úgy néz ki határozott idejű lesz.

2013. okt. 16. 20:36
 6/7 anonim ***** válasza:
Az nem baj, de legalább lesz...
2013. okt. 17. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképpen azt javaslom, hogy vállald el. Semmi sem tiltja, hogy közben tovább keress, hogy mire lejár a szerződés, már ott legyen a következő hely. De ha nem is találsz rögtön utána, veszíteni szerintem nem lehet vele nagyot. Még miközben valami jobbra vársz, és ezt hagyod elúszni, mert határozott idejű, aztán mégsem jön semmi, akkor se pénz, se gyakorlat. A gyakorlat fontos. Nagyon fontos.

Lehet, hogy közben találkozol valamivel, ott, a munkahelyen, valami szakterülettel, ami felkelti az érdeklődésedet, és még tanulhatsz is, hogy később ne csak érettségid legyen. (Tudom, az is pénz.)

2013. nov. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!