Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Tényleg nincs normális Interne...

Macihercegnoje kérdése:

Tényleg nincs normális Interneten végezhető munka? Mind csak átverés?

Figyelt kérdés
a napokban nézelődtem interneten végezhető munkáknak h lefoglaljam magam de nem lehet találni egyet sem.tényleg mind átverés, vagy csak én nem találtam normálisat? ha tudtok rendes munkáról írjatok prvivátban, vagy hogy nektek milyen tapasztalatotok van erről.

2013. nov. 4. 09:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Olyan, amihez nem kell speciális szaktudás nincs.
2013. nov. 4. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
76%
Apukám is próbálta le is huzták 40 ezerrel, többet nem is próbált. Mind átverés.. Ha rám hallgatsz, meg sem próbálod
2013. nov. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha csak le akarod foglalni magad és nem ebből élni:


[link]


Az egyik haverom szépen tud rajzolni és logókat csinál. Elég sok megrendelője van, gondolom mert jól dolgozik. Na de bármit csinálhatsz, ha kapsz rá vevőt.

2013. nov. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen, mind az.
2013. nov. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Végülis a Facebook alapítója sem lett dollármilliárdos... meg rengetegen mások, akik valamilyen internetes szolgáltatásból vagy termékből gazdagodtak meg.
2013. nov. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
És egy FB-hoz nem kell speciális szaktudás? Naugye...
2013. nov. 4. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Senki nem írt olyat, hogy nem kell hozzá szaktudás. De nagyrészt azt a tudást sem iskolákban tanítják.
2013. nov. 4. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!