Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Valaki sürgősen tudna mondani...

Valaki sürgősen tudna mondani valamit a prohuman munkaközvetítő cégről? Reggel megyek be interjúra!

Figyelt kérdés
Valaki írt egy prohumanos kérdéshez, egy olyat, hogy ő soha nem menne ilyenekhez többet! De sajnos nem fejtette ki, hogy miért is és engem nagyon érdekelne, írtam is neki, de kitudja, hogy válaszol-e reggelig. Köszönöm
2013. nov. 4. 21:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én egy leányvállalata által dolgozom, a profield munkaközvetítőnél.

Negatívum amit a mostani munkahelyről fel tudok sorolni a pl. szemét mód 3havonta kifizetett túlóra, a fizetés folyton furán jön ki, volt már, hogy egy ismerőst megkértem aki bérszámfejtő, hogy az egyik havit nézze már át és egy perc után rávágta, hogy ez így nagyon nem jó, valamint nálunk pl. a minimálbért kapjuk és annak az összegéből ők fognak és levágnak 16ezret amit 8ezer erzsébet utalványban és 8ezret szép kártyán kapunk, bár sajnos elvileg ez utóbbi törvényes és nem csak profield(prohuman) féle dolog.

Ezek persze változhatnak, nem feltétlen leszel te is ilyen helyzetben, mert volt munkatárs aki mesélte, hogy dolgozott ő már máshol is azonos közvetítő cégtől.

Lényeg, hogy hajlanak a munkás kizsigerelésére, bár gondolom kell ehhez magának a munkáltatónak (úgy értem ahol dolgoztatnak), a kedvessége is.

2013. nov. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megpróbálom, most minden pénz jól jön, még ha le is húznak legalább lesz valamennyi tőkém, meg legalább egy kis munkatapasztalatom is lesz amit beleírhatok majd az önéletrajzba, mivel most nagyjából semmit nem tudok felmutatni, valahol el kell kezdeni!!:)
2013. nov. 4. 21:52
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
De mindegyik munkaközvetítő lehúz, pont az a lényege a munkájának, ingyen nem csinálná. Sajnos ez nem az ő szemétségük, hanem a munkaadóé, aki csak így hajlandó bárkit alkalmazni.
2013. nov. 4. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Sajnos ilyen helyzetben nem válogathatok, ha már a minimálbért megkapom annak is örülök. Sajnos a legtöbb helyre protekcióval lehet bejutni, az meg nekem nem annyira van. Biztos bosszantani fog, ha 1/3 rész repül a fizumból, de jobb mintha itthon döglenék tovább és semmim se lenne:)
2013. nov. 5. 00:21
 5/7 anonim válasza:
85%
Sajnos a prohumanrol én is hasonlóképpen nyilatkozhatok mint a korábbi hozzászóló. Merre laksz?
2013. nov. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát, Dunakeszin, de rájöttem, hogy hagyom, 70000 ezres fizum lenne, abból 20 ezer a bérlet, egy Pestre, és egy Pesti is, ráadásul a fizetésem 30%-a az övék. Ha meg még azt is nézem, hogy jóformán 4órát kell utaznom munkán kívül akkor meg már végképp nem éri meg. És akkor még nyugdíjjárulék, meg adó és TB...na mindegy is remélem egyet ért velem mindenki, hogy inkább az itthoni munkát díjazom. :D
2013. nov. 8. 04:46
 7/7 anonim ***** válasza:
ezek milyen jellegű munkák?
2013. dec. 11. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!