Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen munkát ajánlanátok nekem?

Milyen munkát ajánlanátok nekem?

Figyelt kérdés

Idén végzek a gimiben,semmi kedvem tovább tanulni.Nem tudom van-e értelme egyáltalán a fősulinak,egyetemnek.Nem szeretnék még 2-3 évet tanulással tölteni,pénzt beleölni,aztán el se tudok vele helyezkedni.Biztos állást szeretnék,nem sok kockázattal.

Megosztanám a saját véleményemet és javítsatok ki,ki hogy látja. Legfőképp a tapasztaltakat várom,akik értenek ehhez,és tudnak tanácsot adni.Szóval:

Egyre több a munkanélküli ember,egyre több a köcsögebb főnök,nekem ez nagyon nem hiányzik.Nem tudnám elviselni,ha minden nap kiidegelnek a munkahelyemen,könnyen feltudom magam húzni,nehogy rosszul járjon a főnök.

Én szerintem a maszek,saját munkák érik meg a legjobban,amik biztosabbak is.Nagyon sok saját munka létezik,ilyen téren nem vagyok tapasztalt.Apukám benzinkúton dolgozik,heti 3 alkalommal 9 órát,mellette autószerelő és szépen keres,ahhoz képest,hogy csak érettségije van!Havi 250 körül megkeres.Nos én is valami ilyesmire vágyok.Egyik ismerősöm autókat políroz,ő is szépen keres,ahhoz képest,hogy nem dolgozik olyan sokat. Hallottam a homokszórásról is stb..Sajnos most már mindenki egyre jobban próbál pénzhez jutni,ezért már az autószerelők is lehúzzák azokat,akik nem értenek hozzá.Nem akarok k*csög lenni,de..értitek:)

Nos ilyenekre lennék kíváncsi,ki mit mond!Köszönöm előre is!



2013. nov. 4. 23:27
 1/5 anonim ***** válasza:
92%

ha nem akarsz tanulni, akkor mit akarsz? szaktudást csak sok tanulással tudsz szerezni.


ami nem 2 perc, és magadtól nem fog menni, valakitől tanulnod kell, de az azzal kezdődik, hogy tiszteled azt aki feletted áll, és a főnök köcsögözős szövegedből nem ez érződik, hogy akarnál tisztelni mást és alárendelni magad akár kicsit is.


senki se kezdi kapásból fentről ha üres a tárcája.


maszek melóhoz, vállalkozáshoz pénz kell, nem is kevés tőke.

2013. nov. 4. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
WC pucoló, esetleg általános takarító (de az már karrier).
2013. nov. 5. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
84%

Az jó gondolat, hogy szakmát szeretnél szerezni és ha van kedved az autószereléshez, akkor nyugodtan kezdj bele.


Viszont ahhoz, hogy ne egy hülye főnök hülye utasításait hallgasd, ahhoz előbb sokat kell tanulnod (a hülye főnöktől is lehet ám). Ha megvan a szaktudás, akkor sajnos kell hozzá nem kevés tőke.

Az is tény, hogy Magyarországon nem épp kedvező a gazdasági környezet, tehát ha szabályszerűen, hivatalosan csinálsz mindent akkor is megpróbál mindenki lehúzni, megbírságolni, a lényeg az, hogy fizess.


Szóval ha nincs semmi ötleted továbbtanulásnak, akkor tanulj valami szakmát. És a helyedben a nyelvtudást sem hagynám veszni, mert sosem tudod, hogy 5-10 év múlva milyen lesz a helyzet.

2013. nov. 5. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
egyes emberek hol ek cöhhh
2013. nov. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Egyik haverom is abba akarja hagyni a főiskolát,mert azt mondta nem éri meg neki,csak költi rá a pénzt,de elhelyezkedni nem fog tudni vele!Pontosan emiatt tartok én is,hogy feleslegesen költöm rá a pénzt.Ezért tartok a főiskolától,ezért szeretnék valami biztosabb állást,ahova eltudok menni.Szóval bármi érdekelne,ami manapság keresett állás!Sajnos a jobb iskolákat már elcsesztem,mert nem tanultam valami sokat gimiben,angolból vagyok jó.
2013. nov. 5. 17:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!