Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hol találok olyan betanított...

Hol találok olyan betanított munkát, ahol jól kereshetek?

Figyelt kérdés
Jól keresni az egyenlő számomra legalább 100 000 Ft. nettóval. Sajnos álló munkát nem nagyon tudok vállalni, mert fájnak az ízületeim, de bármi más érdekelne. Két diplomám van, de olyan területen, ahol nem sokat érek velük. Ezért gondoltam, hogy inkább valamilyen betanított munkát végeznék . Budapesten élő 34 éves hölgy vagyok.
2013. nov. 5. 11:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Mondtam volna, hogy állva, szalag mellett lehet ennyit keresni, de így akkor nem.

Édesanyám vidéken dolgozik egy autóalkatrészeket előállító gyárban, állva, szalag mellett napi 8 órában. A nettója 90-120 ezer forint körül mozog, ami azért változó, mert teljesítmény alapján változik a bérezésük.


Hirtelen nem is tudok betanított ülőmunkát, hogy egyáltalán létezne ilyen. Pláne nem 100 ezerért. El tudom képzelni, hogy ilyen helyre akár százszoros is lehet a túljelentkezés üresedéskor.

2013. nov. 5. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Bp-en azt hittem könnyebb találni munkát. Milyen diplomáid vannak?

Ismerős a helyzet, vidéki vagyok, szintén 2 diploma, de már egy ideje lejjebb adtam, pályázgatok könnyű fizikai munkákra is. Nemrég behívtak egy ilyen helyre, egyszerű betanított munka, csupa nő, azt hittem ilyen helyre könnyű bekerülni, de tévedtem, kiderült sor áll érte, és nem is akármilyen, a jelentkezők zöme képzett. Úgy néz ki nem egyszerűbb bekerülni, mint más helyre, sőt lehet nehezebb, mert a munka nem igényel semmi szaktudást, ezáltal a jelentkezők száma is nagyobb. Meg úgy vettem észre preferálják azt, aki azt se tudja hol van, mit csinál, nem kérdez, ügyetlen, vagy valakinek az ismerőse volt, de befutó lett a munkára.

2013. nov. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Teológia, újságírás területén vannak diplomáim, és már én is vállalnék mindenféle betanított munkát, de még ezekről is visszautasítanak:(
2013. nov. 7. 19:27
 4/4 anonim ***** válasza:
Én tanár lehetnék. Már be sem írom az önéletrajzomba. Van okj-ém is, de azzal sem mentem eddig semmire. Utolsó esélynek tartottam a betanított munkát, ha ide nem vesznek fel, akkor sehova, de úgy tűnik nagyot tévedtem, durva volt látni, hogy egy minimálbéres, kézi csomagoló munkára mennyien szeretnének bekerülni és olyan emberek, akiknek nem ott lenne a helyük, ha lennének normális munkahelyek.
2013. nov. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!