Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » én sokat kértem a 120-150...

én sokat kértem a 120-150 nettoval, ha egy cég külföldi megrendelőket akar, ezért keres üzletkötőt, viszont fix bérezéssel?

Figyelt kérdés

mert érdekes pont a bérigényről való téma után váltottak át passzívba, de valami nagyon feltűnően.

(már nem azért, de 1-2 megrendelővel lehet akár dupláznám is a bevételeiket..csak megjegyeztem)


2013. nov. 5. 15:48
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
megjegyzés: vidékről van szó, ahol egy nem vezetőpozícióban levő dolgozó átlagosan 90 netto körül keres (pl különböző adminisztrátorok, papírmunkát mechanikusan végző irodai alkalmazottak - szóval minden olyan dolgozó, aki valahol a céget előbbre nem viszi)
2013. nov. 5. 16:04
 2/14 anonim ***** válasza:

120 vagy 150 nem mindegy. Ha tól-ig határoztad meg, akkor elég nagy hiba. 120 kevés, ha fix bérezés van. Sőt...

Szerintem még 150 nettóval se mondtál sokat. Ha ez egy kiscég (értsd 50 fő alatt) akkor elképzelhető, hogy nem tudják megfizetni a munkaerőt és (már bocsánat) de szarér hugyér kell nekik valaki... akkor meg ne bánd hogy nem vettek fel.

2013. nov. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

próbaidőre kértem 120 nettot, azután 150-et. szóval nem tól-ig határoztam.

és valóban valószínűsítem, hogy kis cégről van szó, tekintve hogy a kapacitás is nézőpont náluk egy megrendelés felvételénél, dehát befektetés nélkül senki nem fog feljebb lépni, ezt tudhatnák már iskoláskoruk óta.

hát ők veszítenek velem, nem én velük.

2013. nov. 5. 16:11
 4/14 anonim ***** válasza:
Ha kezdő bérnek 120 nettót kérsz, nem fognak próbaidő után 150-et adni. Tapasztalatom szerint max. 10-est dobnak rá, esetleg kafeteriát. De gondolom az ebben az esetben nincs.
2013. nov. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

akkor adhatnak 140-et próbaidőre.

ha értéket hozok a cégnek, akkor elvárom hogy értékeljék is.

2013. nov. 5. 16:21
 6/14 anonim ***** válasza:
A kimondott szónak ilyen esetben már értéke van. Ha kimondtad, leírtad már a 120-at, akkor kevés esély van rá, hogy ennél többet kínáljanak majd fel. Inkább alá szokták mondani a bért.
2013. nov. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
hát annyira nem fontos ez a cég nekem, mert eleve úgy sem az én cégem, sem a családomé, szóval miért segítsen én rajtuk, a másik meg, nekem amúgy is csak pár hónapra kell munka, utána más terveim vannak, csak sajnos ezek a feltételei. tehát ha egyik megy, jön a másik. aki kap mar :)
2013. nov. 5. 16:29
 8/14 anonim ***** válasza:

Túlértékeled magad, én 70e-et nem fizetnék neked!


"már nem azért, de 1-2 megrendelővel lehet akár dupláznám is a bevételeiket..csak megjegyeztem"---már itt elástad magad...

2013. nov. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

nem elástam magam, hanem a realitásokat mondtam!


mert ha én valóban felkeresek egy küldi óriáscéget (akikkel vannak is kapcsolataim más okokból) és azok megrendelők lesznek akár csak 1 éves szerződéssel is, az már havi szinten is milliós bevétel lenne. ahogy a korábbi m.helyemet CSUPÁN 3 óriásmegrendelő tartotta fent és majdnem naponta számláztam ki több tízezer eurokat, milliók forognak havonta 200 milliós projektekről beszélünk.

és ráadásul én értek hozzá, és nagyon is tudom jól mit beszélek!

2013. nov. 5. 19:49
 10/14 A kérdező kommentje:
*külföldi
2013. nov. 5. 19:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!