Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit csináljak? Nem szeretnék...

Mit csináljak? Nem szeretnék "két szék közül a pad alá esni"

Figyelt kérdés
ma délután mennék egy munkahelyre szerződést aláírni (meg még rajtam kívül 9en) hétfőn lehetne is kezdeni, de ez egy időszakos munka, határozott idővel december 15ig. a másik: ma telefonon jelentkeztem egy másik helyre, felvették az adataimat és mondták hogy ha x ember összejön, mint jelentkező akkor felhívnak és behívnak alkalmassági tesztet írni (és ha megfelelek akkor behívnak és utána fel is vennének) de most ha én hétfőn munkába állok ezen az időszakos helyen akkor nem biztos hogy eltudnak érni, vagy nem biztos, hogy elengednek szabira, hogy a másik helyre elmehessek tesztet írni, de viszont időt nem mondtak ugyhogy nem tudom mire számítsak mikor hívnak, hetek(?) hónapok(?) ez kétségkívül biztosabb (és jobban fizető) munka lenne hosszú távon, de nem akarok két szék közül a pad alá esni így nem tudom mit csináljak.
2013. nov. 8. 09:55
 1/1 anonim ***** válasza:

Az új helynek nyugodtan mondd el a szituációt (gondolom próbaidővel kezdesz most és abból bármikor fel lehet állni), hozzátéve, hogy telefonon korlátozottan vagy elérhető.

De ha nem dolgoznál sem biztos, hogy állandóan elérhető vagy - ez önmagában nem gond.

2013. nov. 8. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!