Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek ezzel ellehet...

Szerintetek ezzel ellehet majd helyezkedni?

Figyelt kérdés
Jelenleg pénzügyi-számviteli ügyintéző illetve jövedéki vám termékdíj ügyintézőt tanulok vámot fogok majd tanulni okj szakma egyébként. Ezzel ellehet helyezkedni ezekkel az ügyintéző szakmákkal,? Én fiú vagyok de én nem sok esélyt látok rá, csak azért kérdezem. Az a baj egyébként hogy ingyenes államilag támogatott okj képzések csak iyen ügyintéző , informatika stb stb ezek vannak, villanyszerelő vagy nehézgépkezelő vagy mondjuk cnc forgácsoló egyik sincsen államilag támogatott igyenes képzéseken vajon miért?
2013. nov. 11. 18:50
 1/2 anonim ***** válasza:
El lehet, csak hosszabb idő. Bár őszintén szólva most szerintem senkinek sem kedvezőek az esélyei. Én is hónapok óta itthon vagyok a pénzügyi szakmámmal. Pedig elég aktívan keresek! Az egyetlen lehetőség ami biztos lett volna, egy pénztárosi meló 90ezerért...
2013. nov. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Pénzügyi-számviteli ügyintézőim is van több éve, szerintem semmire sem való, legalábbis én még nem tudtam benne dolgozni.
2013. nov. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!