Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Sos! Ti melyiket választanátok?

Sos! Ti melyiket választanátok?

Figyelt kérdés
Júniusban végeztem okj-s 2 éves csecsemő és kisgyermeknevelő szakon érettségi után. Azóta se tudtam vele elhelyezkedni pedig màr rengeteget próbàlkoztam. Most a munkaügyi a téli közfoglalkoztatás keretében ajànlott kórházban àltalànos irodai adminisztrátori munkát. Határozott idejű ápr.30ig. A fizetés 8 órában 30 valamennyi lenne bár az eü. végzettség miatt lehet kicsivel több. Mindenképpen alá kell iratnom a közvetìtő lapot ha vállalom ha nem. És a héten vissza kell vinnem a munksügyibe. Viszont dec elejétől indìtanak alapfokú német nyelvtanfolyamot, és a nyelvvizsgàig eljuttat. Végig németet tanultam suliba de sokat felejtettem érettségi óta ràadàsul még nyelvvizsgám sincs.ez pedig ingyenes lenne és mellé keresetpótló juttatàst is biztosítanak. Viszont nem lehetne a munkàval összeegyeztetni. Ráadàsul az audiba is beadtam a jelentkezésemet és bàrmikor hìvhatnak. Több is lenne a fizetés mint a kórhàzban de lehet nehéz fizikai munkát kellene végezni. Nyelvtanfyam a teszt alapján dőlne el nem biztos h bekerülnék. Ti melyiket vàlasztanàtok ezek közül?
2013. nov. 12. 11:14
 1/2 anonim ***** válasza:
90%

"Ráadàsul az audiba is beadtam a jelentkezésemet és bàrmikor hìvhatnak."


Erre azért ne számíts, amúgy inkább egy kórházban irodai adminisztrátorként,mint az Audiban a szalag mellett.


A nyelvvizsgával meg nem érsz semmit, max. ha ki akarsz menni mosogatni, akkor már annál is lassan elvárás. Alapfokon meg főleg semmi értelme.


Az, hogy határozott idejű, nem gond, mert lehet utána felvesznek határozatlannal, vagy meghosszabbítják.


Ha nincs más, szerintem azonnal csapj le a lehetőségre, és örülj neki. Ha meg majd az Audi felkínálja azt a fránya vezérigazgatói állást, akkor elmorfondírozhatsz a felmondáson.


"A tett halála az okoskodás"

2013. nov. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
1. válaszolónak van igaza. Én is a biztos munkát választanám. A bármikor hívnak-ból, nagy eséllyel nem lesz semmi. Plusz egy alap nyelvvizsgával semmire sem fogsz még menni. Ha annyira kell a nyelvvizsga, már otthon is elkezdhettél volna nyelvet tanulni.
2013. nov. 12. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!