Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Orosz nyelvtudással szerintete...

Orosz nyelvtudással szerintetek el lehet helyezkedni? Állás portálokon próbálkoztam de még válaszra sem méltattak. Valakinek ötlete?

Figyelt kérdés
2013. nov. 12. 11:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

A molnál és az energiaiparban próbálkozz (földgázszállító). Édesapám ott dolgozik és szinte vadásznak az orosz nyelvtudásukra, lévén hogy az oroszoktól az ukránokon át kapunk mindent.


Ha nagyon jól fizető munkát szeretnél ebben a szakmában a miskolci egyetemen nézegess ehhez kapcsolódóan szakokat, ez orosz nyelvtudással párosítva milliókat ér.

2013. nov. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
*főiskolán
2013. nov. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mivel oroszt manapság már nem sokan tanulnak az országban, így az ügyfélszolgálati irodák vadásznak erre a tudásra. Regisztrálj be pár munkaerő-közvetítőhöz, mert lehet hogy meglepetés fog érni, olyan hamar el tudnak helyezni.
2013. nov. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Orosz nyelvtudás manapság idegenforgalomban is jól jöhet. Egyre többen vannak itthon is.

Nem tudom merre laksz, de pl Hévíz környékén orosz nyelvtudással szerintem simán találnál munkát.

2013. nov. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Na igen, Hévizt felvásárolták az oroszok :)
2013. nov. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hú,nagyon köszönöm a gyors válaszokat,biztatást!Esztergomi vagyok,sajnos a környéken semmi lehetőség ezzel a nyelvtudással :(
2013. nov. 12. 13:07
 7/9 anonim ***** válasza:
Pesten egész biztosan találsz! 50 km nem a világvége!
2013. nov. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha szóban is jól beszélsz oroszul akkor az olajipari cégeknél érdemes nézelődni.
2013. nov. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Régi a kérdés, tudnátok válaszolni pár kérdésemre.


A turizmusban biztos meg az SSC-kben (mint más nyelvekkel is)biztosan. De szakmaibb, komolyabb munkák esetén is keresett nyelv?


Az 1-es és 8-as említette a MOL-t, olajipart.


A MOL-nál tényleg ekkora kereslet van rájuk? Például egy közgazdászra orosz nyelvtudással? Vagy inkább csak mérnöki területen igaz ez?


A MOL-on kívül még milyen cégeknél? Kőolaj iparon kívül még hol?


Nme ügyfélszolgálatos vagy SSC-s meg turisztikai állásokra gondolok, hanem közgazdász állásokra. Külker akár vagy egyebek.

2022. jan. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!