Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Általános irodai adminisztráto...

Általános irodai adminisztrátori munkát kórházban elvállalnátok 37890 Ft nettó fizetésért 8 órában közfoglalkoztatás keretében?

Figyelt kérdés
Egészségügyi végzettségem van, így lehet több lenne, de nem biztos.
2013. nov. 13. 10:28
 1/10 anonim ***** válasza:
74%

Nincs kedved eldönteni magadnak, ahelyett, hogy 10 kérdést kiírsz róla?


Én nem vállalnám el, mert sokszorosát keresem mással, de ha neked kell a pénz, vagy szeretnél onnan más, egészségügyis melóra pályázni, akkor meg nyilván jó döntés lehet.

2013. nov. 13. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
60%
Igen, már tegnap is találkoztam a kérdéseddel. Ez a pénz nagyon kevés, de ha nincs más konkrét lehetőség, akkor csináld. Jobb mint otthon munka és pénz nélkül. Szerintem.
2013. nov. 13. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
49%

8 órára nem többet kellene adni?

Igaz 2009-ben, de 6 órára volt nettó 58e a fizum közfoglalkoztatásban.

2013. nov. 13. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
17%
Ha nincs jobb, én elvállalnám.
2013. nov. 13. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
69%

Írj már még ki 100 kérdést róla! Egyébként itt okoskodsz, kérdezősködsz, aztán egyszer csak azt mondják, hogy menjen a búsba, ha nem tudja eldönteni, jön 10 másik,aki elvállalja!


Akkor milyen kérdést írsz majd ki? "Jaj elmentem német alapfokú nyelvvizsgára, mert nem volt más esélyem, de nem jó semmire, mit csináljak?"

2013. nov. 13. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
48%
Nem, inkább elmennék Tescoba árufeltöltőnek ott túlórákkal egy nettó 100at azért össze lehet kapirgálni, de még mindig jobb mint végzettséggel éhbér alatt keresni.
2013. nov. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
89%
Tesco-ból is küldik el az embereket, inkább diákokkal dolgoztatnak.
2013. nov. 14. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
59%
vállald el ha nincs más, főleg ha pályakezdő vagy , mert gyakorlatnak jó ez is
2014. febr. 11. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
5%

Én ebben a munkakörben dolgozom közalkamazottként épp dupla ennyiért és egészségügyi végzettségem sincs.


Elég siralmas dolog, hogy feleennyiért képesek dolgoztatni az embereket - és egyesek el is vállalják.

Nem írtad végül elvállaltad-e, kereseti szempontból ló***ra sem elég, zsebpénznek, tapasztalatnak jó, esetleg ha helyben szeretnél előrelépni látják hogy ott vagy, jól dolgozol - feltéve ha az üres helyre nincs prioritást élvező jelentkező, vagy a helyedre nem akarnak drágább munkaerőt felvenni.

(Azért remélem engem nem akarnak lecserélni egy feleannyiért dolgozó közfoglalkoztatottal.)

2014. febr. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
31%

Az utolsó vagyok, kíváncsi lennék a lepontozók okaira.

Valakinek fáj, hogy én nem 37-ért, hanem 77-ért dolgozom?

Vagy mert féltem a munkám attól, hogy lecserélnek egy feleennyiért dolgozóra és én vagyok a szemét irigy túlfizetett közalkalmazott?

2014. márc. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!