Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi lenne a legmegfelelobb nekem?

Mi lenne a legmegfelelobb nekem?

Figyelt kérdés
mar nincs sok hatra az iskolambol es sajnos nem tudom mi legyek. tovabbtanulni nem szandekozom mer meg gyulnek a bajaim sajnos az iskolaval de egy tovabbkepzesben benne lennek. mit tudnatok ajanlani ahoz hogy minel hamarabb elvegezzem es elkoltozhessek majd itthonrol? persze valami olyasmi kellene nekem amivel tobbet keresek majd mint a minimalber mivel erettsegi utan mar egy par honapra ra szeretnek elkoltozni sulyos csaladi okok miatt. tehat segitsetek nekem
2013. nov. 17. 14:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Valutapénztáros-valutaügyintéző tanfolyam. Mondjuk ha valahol vidéken élsz nem biztos, hogy ez a jó ötlet. Marad valamelyik gyár a közelben, vagy árufeltöltés.
2013. nov. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
kecskemeten lakom de olyan sok valasztek van hogy szerintem meg se talalnam azt ami jo lenne eppen
2013. nov. 17. 21:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!