Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan döntsek? Váltsak,...

Hogyan döntsek? Váltsak, keressek mást, de mi van ha közben terhes leszek? Mi van akkor ha próba idő alatt leszek kismama? Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés
Jelenlegi munkahelyemen 4.éve vagyok,már nem lelel örömöm a munkámban,szívatnak a kollégák,éjjel-nappali műszak 12.órában!Babát szeretnénk,de már kilenc hónapja nem jön össze!36.éves vagyok,fél oldala.
2013. nov. 19. 10:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Kedves lépés lenne ha az új munkahelyedre csak szülni mennél.


A kérdéshez szólva: miért mi döntsük el ,hogy mit csinálj? Azt se tudjuk mit dolgozol, mi a szakmád, van e szaktudásod, pl ha egy gyárban vagy összeszerelő, akkor annyira nem fognak kapkodni érted más helyen.


erre a kérdésre nem lehet mit válaszolni, max annyit, hogy a próbaidő alatt bármikor elküldhetnek természetesen.

2013. nov. 19. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Kereskedelmi végzettségem van,benzinkúton dolgozom.

Nem eldönteni kell,tanácsot,észrevételt várnék!

2013. nov. 19. 11:20
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is épp ezen gondolkozom.

Lediplomáztam, 2 éve az érettségimmel dolgozom, eléggé szívatnak, rengeteget melózom minimálért.

Viszont ez a munka biztos (ismerős segített bejutni, ha terhes leszek nem fognak kitenni), máshol pedig ki tudja, mi lesz...

Ráadásul a diplomámmal csak ingázós munkát tudnék találni.

2-3 éven belül szeretnék gyereket, valaki szerint húzzam itt ki, biztos munka, szülés után várnak vissza.. Na de nem azért szereztem viszonylag piacképes diplomát hogy más leveleivel futkossak, de gyerekkel a hátamon, majdnem 0 szakmai tapasztalattal már akkor se nagyon vennének fel, ha olajmérnök lennék.


Ha most kilépsz és sikerül a baba, akkor a következő munkahelyeden próbaidő alatt biztos elbocsátanának - kinek kellene egy fantommunkaerő, aki ott van pár hónapig aztán eltűnik szülni?

Szóval ha nagyon menni szeretnél, akkor egy időre talán el kellene halasztani a babaprojectet, mert egy új munkahelyről vagy repülnél, vagy a gyes után talán még jobban szívatnának, mint a mostani helyen.

Ha maradsz és minél előbb sikerül a baba, akkor viszont el tudsz menni babázni és nem ide fogsz visszajönni utána - ha sikerül mást találnod.

Lenne más munkalehetőség? Csak mert felénk még a benzinkutakhoz is tömegével jelentkeznek az emberek, annyira nincs álláslehetőség.

2013. nov. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!