Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Max 2 hónap alatt kb 50....

Max 2 hónap alatt kb 50. 000Ft-ot hogy tudnék összeszedni?

Figyelt kérdés

15 vagyok, kéne money alaplapra+procira+tápra, ugyanis a jelenlegi konfig elavult, de az más téma. alapvetően elég sokat próbálkoztam az internet "csodálatos" pénzkeresési lehetőségeivel, de nálam nem ért el akkora sikert egyik PTC oldal, vagy tőzsde oldal sem, mint amekkorát elért azoknak, akik "Óránként 29560Ft-ot keresnek filmnézés közben". Szóval ezzel besokalltam, és az lenne a kérdésem, hogy így ősz vége felé mit tanácsolnátok, amivel viszonylag gyorsan össze jönne a lé? Örülnék neki, ha minél több válasz érkezne, és nem akadnánk meg 1-2 válasznál.

Ui.: karácsonyra már megkaptam az adagomat, úgyhogy akinek első gondolata, az pörgessen lécci még egyet az agyában

amúgy előre is köszi a segítséget



2013. nov. 20. 00:40
 1/10 anonim ***** válasza:
53%
add el a régi cuccaid
2013. nov. 20. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Választ lásd a további 100.000 ugyan ilyen kérdésben...
2013. nov. 20. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
53%
Te meg pörgesd át a kérdéseket. Az utóbbi időben rengeteg ehhez hasonló kérdést volt már.
2013. nov. 20. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
53%
Kérdezd meg otthon hogy mire nincs szüksége a családnak, és add el azokat a neten.
2013. nov. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
53%

Már ne is haragudj, de 15 évesen nincs nagyon lehetőséged, nem is értem, hogy mi a csodát vártál! Hogy majd elhalmoznak itt ötletekkel, lehetőségekkel? Idejössz, kiírod ezt az unalmas elcsépelt kérdést lekezelő stílusban, és még neked áll feljebb?

Várd meg, míg betöltöd a 16-ot, aztán próbálj diákmunka után nézni.

2013. nov. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
53%
Esetleg kérj kölcsön a szüleidtől, aztán a havi zsebpénzedből 5 ezer forintonként levonják.
2013. nov. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

@19:07


Köszönöm, én sem tudtam volna jobban megfogalmazni...

2013. nov. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

lekezelő stílus? hol látsz te olyat? szerintem eltúlozták az illemórát a te idődben, vagy kevés volt a nyelvtan, és nem tudod, mi a lekezelő. (hozzáteszem, még ez sem olyan lekezelő, amiért szólni kéne, nemhogy a kérdés)


szüleimtől kölcsön, meg levonnak a havi zsebpénzemből? úr Isten emberek, ki a franc ad egyáltalán 500Ft-nál többet a gyerekének? annyira jól álltok anyagilag? gratulálok, így fog ez a generáció rászokni az alkoholra meg a cigire, mert kapnak rá pénzt. én speciel annyit kapok, hogy minden nap suli után meg tudjak enni egy kakaós csigát, v ilyesmit.


aztán meg igenis vannak lehetőségek, csak nehéz őket megtalálni, arra gondoltam, lesz itt egy épeszű ember, aki nem csak pofázni tud a fiatalabb korcsoporttal, tehát gratulálok megint, sikerült bebizonyítanotok, hogy olyan bäszottnagy egótok van, ami mindenhol előjön, és nem tudjátok megfékezni, vagy olyan bunkó barmok vagytok, hogy nem is akartok normális embernek tekinteni másokat.


lefogadom, ha nem írtam volna mire kell a lé, meg hogy 15 vagyok, akkor emberi hangnemet várhattam volna el eme díszes társaságtól. aztán mondhatjátok, h "persze, mert a te hangnemed emberi mi?", de ti beszéltek lekezelő stílusban először. nem kívánok többet hozzászólni a saját kérdésemhez.

2013. nov. 20. 23:47
 9/10 anonim ***** válasza:
53%

Nem a pénz felhasználási célja határozta meg a válaszainkat, úgyhogy ha ezt gondolod, akkor nagyon tévedsz. Nap mint nap kiírnak ezzel kapcsolatban kérdéseket, van aki pl. a szüleinek szeretne besegíteni, mégsem érkezik rá "okosabb" válasz, mint most neked. Lehet, hogy másképp válaszolnak, de ezt csak magadnak köszönheted. Nekem igenis otromba stílusúnak tűnsz, pl. ez a mondatod ("Ui.: karácsonyra már megkaptam az adagomat, úgyhogy akinek első gondolata, az pörgessen lécci még egyet az agyában ")eléggé szúrta a szemem, és szerintem nem csak nekem. Aztán később a kommented is, amit ugyan már töröltek, de az sem mondhatnám, hogy szépen volt megfogalmazva.

Ha érkezik is valami javaslat egyből lehurrogod, méghozzá kifejezetten gusztustalan módon.

Most pl. ez a zsebpénzes dolog is, írhattad volna úgy is, hogy: sajnos nálunk ez sem működne, mert nem kapok zsebpénzt, csak amennyiből megveszem a napi uzsonnám.

Ehelyett kvázi leidiótázod a válaszolót, mert ez jutott eszébe. Bocs, nem tudhatta, hogy te nem kapsz zsebpénzt, mert azért igen, sok szülő meg ad.

Úgyhogy ha nem olyan válaszokat kaptál amilyenekre vártál, ne csodálkozz mint korábban is írtam, csak magadnak köszönheted!

2013. nov. 21. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A debilség nem korfüggő...
2013. nov. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!