Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek milyen dolog az,...

Szerintetek milyen dolog az, hogy egy fiatal aki már nem iskolás hanem munka nélkül nem talál állást és bármit el vállalna és nem megy ez, hogy van?

Figyelt kérdés
Mert ugyan is ha esélyt nem adnak,hogy dolgozón!! Minden munka hely gyakorlatot kér! Nem értem,hogy hogy legyen gyakorlata az embernek ha még esélyt sem adnak neki,hogy legyen. Ez annyira idegesítő,hogy a mostani munkáltatoknak a legfontosabb kérdés az,hogy mennyi gyakorlatod van és,hogy hogy nézel ki és ha a válasznak azt kapják,hogy ( teltkarcsú és pálya kezdő vagy akkor már is nincs meg a munka!! Mért van ez?

#munkanélküliség #munkáltató szemétkérdése
2013. nov. 21. 09:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
62%

Azért, mert ezek mellett még buta is vagy, mint a föld.


Ilyen írásképpel talán még kőművessegédnek sem vennélek fel.

2013. nov. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
üdv a valóságban! Kiléptél a nagybetüs életbe, na milyen?
2013. nov. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Rájöttem,hogy ez a Nagy betűs élet!!! Hát elégsz szar!!!
2013. nov. 21. 11:15
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ami még feltűnt, megszaporodtak a min. 40-45%-ban megváltozott munkaképességű emberkéket kereső hirdetések. Nem elég a papír és a tapasztalat, de legyél rokkant is.

Milyen végzettséged van?

2013. nov. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
jaja, mi a szakmád? mihez értesz?
2013. nov. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem a nagybetűs élet, hanem a magyar valóság. Ha már meguntad akkor csomagolj és hagyd el ezt a putritelepet mert itthon kapcsolatok nelkül semmire sem mész.


Miért kérnek gyakorlatot? Több oka is van. Az egyik legfontosabb mert van helyetted még 100 jelentkező és így azok közül fognak választani akik csinálták már igy megsporolnak egy kis időt mire belejönnél. tök mindegy milyen munkakör kell a tapasztalat.


Ha szeretnéd megtapasztalni a másik oldalát ennek akkor külföldön találsz munkát, mert kevés az ember és rohadtul leszarják csináltad e már. ott a probaidő ha megy maradhatsz.

2013. nov. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Szívesen mennék én külföldre is csak nem tudok semmilyen nyelven beszélni meg hát most vetünk a párommal egy házat és a páromat sem hagynám itthon szívesen.Csak azt nem értem ha sok munkáltató logikusan gondolkodna,hogy egy pálya kezdő után bizonyos ideig nem kell adót fizetni meg lehet utánunk egy csomó pénz fel venni de sajnos ezek szerint a munkáltatoknak nincs logikájuk. Hát ez van majd talán lesz valami ha meg nem akkor inkább be ruházok egy kemencére és elkezdem a saját gyártású termékeimet árulni mint Porcelánfestő legalább nem eredménytelenül végeztem el a szakmát!! Meg a virágkötőként is el kezdek majd itthon dolgozni mint sok helyen el megyek a piacra árulni vagy megrendelések esetén készítem a tárgyaimat!! Jobb ötletem nincs!! ( MINEK TANULJON AKKOR AZ EMBER GYEREKE HA ÚGYSEM VESZIK FEL SEHOVÁ DOLGOZNI FŐLEG MINEK AKKOR A SZAKMA,HOGY HIGGYÉK AZT,HOGY BUTA AZ EMBER CSAK ERRE JÓ JA MEG WC UTÁNI HASZNÁLATRA MERT MOST MÁR SZINTE CSAK ARRA JÓ SEMMI MÁSRA!! HÁT EZ VAN EZT KELL SZERETNI
2013. nov. 25. 14:53
 8/11 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de ilyen helyesírással szerinted hol fognak alkalmazni?
2013. nov. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
a 21-században már a számítógép csodákra képes!!! Nem titkárnőnek akarok menni sem politikusnak!! Szerintem meg az,hogy milyen a helyes írásom az szerintem nem befolyásolja a munka helyeket főleg nem egy olyan helyen ahol mondjuk ( BE TANÍTÓT MUNKÁSOKAT ALKALMAZNAK)Meg a szakmáim sem az írásomra kíváncsiak egyébként meg!!!
2013. nov. 25. 18:59
 10/11 anonim ***** válasza:
55%

Egyetem,suli alatt szépen el kell menni dolgozni a szakmába ahogy én is tettem most akarok váltani több,mint 3 év után és most van függőben interjúk,sokkal több zséért,ennyi,ez lemondásokkal jár én nem buliztam nem csajoztam csak suli meg meló

még most is.

Sajnos ezt be kell vállald.

2013. dec. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!