Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kedves Válaszolók! Szerintetek...

Kedves Válaszolók! Szerintetek erkölcsileg mennyire van az rendben, ha az egyik ügyfelünk álláshirdetésére szeretnék jelentkezni?

Figyelt kérdés
Szolgáltató cég vagyunk, és egy multinacionális ügyfelünk állására véleményem szerint pont megfelelnék. Nagyon szeretnék váltani, de nem tudom mennyire szokás, vagy nem szokás az ilyesmi..

#állás #munka #álláshírdetés #tabu állásjelentkezés
2013. nov. 21. 11:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Szokás. Miért ne. Sőt én azt mondom vess be minden ismeretségedet, hogy megszerezd az állást. Manapság már másként nagyon nehezen megy. Tehát úgy értem, ha nem ismeretség által mész egy helyre.
2013. nov. 21. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nálunk is előfordult már ilyen, hasonlóan szolgáltató cég, és ahhoz a céghez ment dolgozni, akinek előtte dolgozott, így ismerték is.
2013. nov. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Semmi akadálya, sok sikert! Több ilyen ismerősöm van, náluk pl. előny volt, hogy már ismerték a kiszemelt cég rendszereit.
2013. nov. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Csak az a baj, hogy tulajdonképpen a cég a versenytársunk is.. és ha kiderül, hogy oda jelentkeztem, mert mondjuk elmondják a főnökömnek - hisz kapcsolatban állunk velük - (és nem kapom meg az állást) akkor az meg nagyon gáz...
2013. nov. 22. 09:20
 5/5 anonim ***** válasza:

2 magyar kkv-ról van szó, vagy nemzetközi (amerikai, német, brit, stb) multiról?

magyar kkv-nál vigyázz... egy multi meg nem fog szólni a "főnöködnek" (aki valószínűleg nem sok befolyással bír, mert a multiknál ez másképpen megy), annál jóval profibbak, meg nem te lennél az első, aki így jelentkezik hozzájuk

de te tudod, én nem akarlak befolyásolni

2013. nov. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!