Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ebayról akarok rendelni, de...

Sophie12 kérdése:

Ebayról akarok rendelni, de nincs bankszámlaszámom! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
ebayon nagyon jó sok cuccot láttam olcsón és szeretnék rendelni. 15 éves vagyok de nincs még bankszámlaszámom se bankkártyám. anyum nem akarja megadni az ő adatait mert fél hogy visszaélnek vele stb szóval sehogy sem tudom rávenni. nekem lehet már számlaszámom amivel tudnék csatlakozni a paypallel majd vásárolni? vagy hogy tudnám ezt megoldani?köszi előre is
2013. nov. 22. 21:55
 1/2 anonim válasza:
Hát csináltass számlát!OTP-nél lehet ha jól tudom!
2013. nov. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 whiskers válasza:

Sajnos csak bankkartyaval lehet. Edesanyadnak mondd meg, hogy butasag felni, mindenhol le van vilagosan irva: a bankszamladon levo penzedhez SENKI nem ferhet hozza.


Tobb szazmillio ember ebayezik, en mar kb ot eve. Abszolut biztonsagos, a paypalt nem lehet kijatszani.


Az OTP-nel van lehetoseg, itt a link: [link]


Utananezhetsz a googleben, hogy van-e lehetoseg 15 evesen szamlat nyitni mas bankoknal is. Ugy tudom, a Raiffaisen es a CIB is csinal junior kartyakat, de a neten mindent megtalalsz. Csak egy szulo kell, hogy ott legyen veled a nyitaskor, gyorsan elkeszul.

2013. nov. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!