Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ilyenkor mire számíthatok?

Ilyenkor mire számíthatok?

Figyelt kérdés
Holnap kell felmennem egy promóteri beszélgetésre. Az egyik műszaki üzletben vagyok nagyon jóban a vezetővel, aki átadta az önéletrajzomat a HP-s srácnak akivel beszélt. Hívtak is utána telefonon, és mondták hogy kedden kellene felmennem, mert azonnali kezdéssel kellene az ember abba az üzletbe. Tehát igazából már számíthatok arra hogy felvesznek? Vagy ezt hogy értsem? Az ilyen promóteri elbeszélgetésen pedig általános kérdések lesznek?
2013. nov. 25. 08:53
 1/6 anonim ***** válasza:

Lehet én vagyok tudatlan, de mi az a HP? És mi az a promoteri elbeszélgetés?


Azt ha most a vezetővel vagy jóban, akkor nem értem ő kivel-mivel beszélt, ha ő a főnök és mi a kérdés, hisz ő vesz fel nem?


számomra zavaros, hogy most mi is a helyzet.

vagy csak én maradtam le valamiről.

2013. nov. 25. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
HP = Hewlett Packard. A promóter pedig egy adott márkát (jelen esetben ezt a HP-t) reklámozza az adott üzletben. Az üzlet vezetőjéhez szokott járni néha a HP Magyarország területi képviselője, és mivel jóban vagyok vele, ezért átadta az önéletrajzomat ennek a területi képviselőnek, aki fel is hívott hogy akkor tudok-e menni az elbeszélgetésre. Utána pedig az ügynökség hívott a részletekkel, hogy hova és mikor kell mennem. A kérdés igazából az, hogy mit jelent jelen esetben az, hogy "Azonnali kezdés", ilyenkor tuti felvesznek? Vagy milyen tényezőn múlik?
2013. nov. 25. 09:51
 3/6 anonim ***** válasza:

az azonnali kezdés azt jelenti, hogy HA felvesznek, akkor azonnal kell kezdeni.


De akkor arra azért számítasz ugye, hogy jó eséllyel értékesítőnek akarnak felvenni gondolom...

2013. nov. 25. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát persze, tudom. :)
2013. nov. 25. 10:16
 5/6 A kérdező kommentje:
De mivel decemberi kezdéssel már kellene az ember, így ezek szerint már holnap ki is derül hogy felvesznek vagy sem?
2013. nov. 25. 10:17
 6/6 anonim ***** válasza:

esélyes, de kérdezz rá a végén.


de értékesítőnek fel szokták venni az ember, főleg ha jutalékos rendszerű.

2013. nov. 25. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!