Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 2016-tól kötelező (! ) önkénte...

2016-tól kötelező (! ) önkéntes diákmunka. Mit szóltok ehhez?

Figyelt kérdés

2013. nov. 27. 15:15
 1/10 anonim ***** válasza:
57%
Amerikában is van ilyen, és nem árt nekik. X óra közmunka- jót tesznek vele a városnak, a környezetnek és megtanulják mekkora áldozatot hoznak értük a szüleik. Persze ha az iskolai órákon kívül, szabadidőben kell csinálni akkor nagyon rossz ötlet..a mostani gyerekeknek már lassan nincs gyerekkoruk annyit tanulnak.
2013. nov. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
40%
Értelmetlen dolog. Attól, hogy valahol ellébecolnak néhány órát, még nem fogják megbecsülni a munkát. A munka szeretetét otthon kellene megtanulni nekik, ahogy régen is a szülők tanították meg a gyereknek.
2013. nov. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Helyes!


Igen. Otthon kellene. De mivel mégsem történik, ezért valaki legalább csinál valamit ennek a bevezetésével.

2013. nov. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Felesleges, mivel a normális közmunkásoknak se tudnak munkát adni, akkor mit fognak a sok tininek? amúgy meg 1,5 hét melóba nem fog senkinek se belefájdulni a feje, lehet leigazolják nekik hogy voltak azt be se kell menni.
2013. nov. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
58%

A diákok tanuljanak! Aki nem diák, az meg dolgozzon!


... ez csak arra jó, hogy a kormánynak kevesebb közmunkást kelljen foglalkoztatnia és Orbán még jobban megtömhesse a saját és a bankok zsebét.

2013. nov. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
41%

Ezzel nem értek egyet utolsó,aki mondjuk egyetemista fősulis az igenis emelje fel a kis hátsóját és menjen dolgozni suli mellett,mert SZAKMAI TAPASZTALAT-ot csakígy fog szerezni és nem lesz rinya,hogy nem veszik fel mert nincsen tapasztalata.

Igenis szépen suli mellett el kell menni dolgozni,ahogy én is meg sok mások teszik,így kapásból diploma mellé lesz több év tapasztalata,tehát lehetőleg szakmába vágó munkát kell vállalni,nem mosogatni meg ilyen munkát hanem saját szakmájához kötődőtt.

2013. nov. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
milyen 2016? már most kötelező az 50óra önkéntes munka. annelkul nem érettségizhetsz.-.-
2013. nov. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
21%

Utolsó előtti:

A kötelező közmunkától milyen szakmai tapasztalata lesz egy főiskolásnak? :DDD


A szakmai gyakorlatnak nem vagyok ellene, de az része a tantervnek, nem megy az iskola rovására.

2013. nov. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
58%
Sajnos iskola órákon kívül kell, és egész nap kb iskolába vagyunk szombaton van egy kis szabadidőnk nem arra szeretném eltölteni.. 6kor indulok és általában 4körül érek haza, de még önkéntesskedjek meg tanuljak másnap 8-9 órákra :)
2013. nov. 29. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Tök jó, bár nekünk lett volna. Igaz, később bepótoltam, egyetem mellett diákmunka formájában, de talán arra több időt is fordítottam a kelleténél, ha már középsuli alatt letudom ezeket a köröket, értelmesebben telnek az egyetemi évek és inkább az ösztöndíjakra hajtok.
2013. dec. 8. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!