Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Egy átlagos magyar ember...

Egy átlagos magyar ember szert tehet 40 éves koráig 40 millió forintos vagyonra?

Figyelt kérdés

Nem baj ha házat örököl, vagy autót, telket, ilyeneket, úgy is meg lehet, de átlagos ember, kb 150 ezer forintos nettó bérrel kereshet 40 millió forintot 40 éves koráig?

Tegyük fel ha 80 ezret félretesz havonta.


2013. nov. 28. 17:33
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Utolsó, küldtem privát üzenetet, hogy tisztán láss.
2013. nov. 28. 22:24
 12/24 anonim ***** válasza:

Az üzenet küldője: erba89

Az üzenet címzettje: Ismeretlen válaszoló

Az elküldés időpontja: ma 22:24

Az üzenet oka: A kérdésre írt válasz: Egy átlagos magyar ember szert tehet 40 éves koráig 40 millió forintos vagyonra?

"Szegény max 10-nek tűnik, annak is erős jóindulattal csak! "de átlagos ember, kb 150 ezer forintos nettó bérrel kereshet 40 millió forintot 40 éves.."

Az üzenet szövege: CSak szólok hogy nyomtam rád a piros lefelé mutató kezet :)

Nekem nem kell dolgozni, szüleim, meg az állam eltart, linkelek neked két képet, és megtudod, többet mond minden szónál:

ezt pár napjak aptam az állambácsitól, már el is vertem az egészet :ppp

[link]


ez most is ott hever az asztalomon:

[link]



milyen 150? :)

nekem annyi a benzinpénzem egy hónapba :)

de úgy látszik a te csóró cigány fajtádnak már a 150 is átlagon felüli :)

2013. nov. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

Az üzenet küldője: erba89

Az üzenet címzettje: Ismeretlen válaszoló

Az elküldés időpontja: ma 22:26

Az üzenet oka: A kérdésre írt válasz: Egy átlagos magyar ember szert tehet 40 éves koráig 40 millió forintos vagyonra?

"Szegény max 10-nek tűnik, annak is erős jóindulattal csak! "de átlagos ember, kb 150 ezer forintos nettó bérrel kereshet 40 millió forintot 40 éves.."

Az üzenet szövege: üzletelek mindennel.

nem vagyok csaj.

de nálam minden eladó.

de csak leszophatsz, de nem biztos megérné neked.

40 ezer forintért leszophatsz

2013. nov. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:

most 29,9 millió egy M5.

40 millióból már minden extra benne van.

20 év meg nem sok idő, max 35-40 között lesz a kezdőár, de már jóval fejlettebb lesz a technika.

Utolsó, látszik, hogy nem értesz az autókhoz, egy 20 éves M5 simán megér 3 milliót most is, elfogadnék egy olyat is, sőt...

2013. nov. 28. 22:30
 15/24 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy majd 20 év múlva, te mit akarsz majd egy 20 éves autóval kezdeni? 3x fognak körberöhögni az ismerőseid, ha ilyet veszel!


De a többiek jól leírták, ha ezt nem tudod kiszámolni, akkor se pénzt se autót ne akarj. Mert van így is elég sok idióta az utakon, nem hiányzik még 1.

2013. nov. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Jól gondoltam akkor P*** vagy, kevés sütnivalóval. Sajnállak, de tényleg!
2013. nov. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Ki tudom, de minek számoljam ki, azért van ez az oldal, hogy ti kiszámoljátok helyettem, azért vagytok ;) :p
2013. nov. 28. 22:32
 18/24 anonim ***** válasza:

Az üzenet küldője: erba89

Az üzenet címzettje: Ismeretlen válaszoló

Az elküldés időpontja: ma 22:35

Az üzenet oka: A kérdésre írt válasz: Egy átlagos magyar ember szert tehet 40 éves koráig 40 millió forintos vagyonra?

"Jól gondoltam akkor P*** vagy, kevés sütnivalóval. Sajnállak, de tényleg!"

Az üzenet szövege: helyesírás egyes, menj vissza az oviba :)

amúgy kicsit sajnállak, hogy mindazokért, amiket én megkaptam a szüleim és az állam általl, iskolák ingyen, utalványok, kaja, pia, kocsi, ház, neked azokért kőkeményen meg kell majd dolgonod.. :))

amíg én negyven évesen vadiúj m5-el fogok csajozni te egy lezüllödt hajléktalan alkoholista leszell :DDDDDD

2013. nov. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

[link]

Úgy ugatsz, mint a kutyák?

xD xD xD

2013. nov. 29. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Kár volt kattintanom, a végére az orromon jött ki a kávé :))
2013. nov. 29. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!