Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Elvállalnátok olyan munkát,...

Elvállalnátok olyan munkát, ahol az egész napotok rámenne a munkában léttel és az utazással, úgy hogy közben 2órát kell üresben dekkolni hazafelé a buszra várva este 9-től 11-ig?

Figyelt kérdés
Egy sima eladói munka, egy ruhaüzletben, ahol nem lennék túlfizetve. A munkaidő 10-től van, csak hogy nekem 6-kor kéne ahhoz felkelnem vagy fél7 max., hogy időben beérjek, de hazafelé viszont még üresben kéne dekkolnom 2 órát a buszig.:/ Kb. ennyiből állna a napom, hogy utazgatás és alvás, mire persze otthon megkajálok meg fürdöm stb. addigra már kb. hulla vagyok és aludni is tudnék max. 6órát, aztán kelés és újra melo. Nem hangzik túl jól egy minimálbérért..:/ még ha valami olyan melo lenne, ami jobban fizet, akkor eszemben sem jutna, hogy gondolkodjak ezen.
2013. nov. 29. 02:12
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
Minimálbérért nagyon nem hangzik jól, és tegyük fel ha oda kint -10 fok vagy több lesz akkor hova mész az alatt a 2 óra alatt? Sőt a buszon biztos nincs fűtés mert a sofőr nem fogja bekapcsolni, eladja inkább a gázolajat ez vidéken megszokott.
2013. nov. 29. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem lenne se kutyám, se macskám és nagyon kellene a pénz, akkor elvállalnám addig míg nem találnék jobbat. De egy perccel sem maradnék tovább.
2013. nov. 29. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem szívesen, de ha semmi más sincs...
2013. nov. 29. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én dolgoztam így, nem sokáig bírtam.
2013. nov. 29. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Mint írtad kevés pénz, sok utazás és várakozás.

Lehet, hogy hirtelen jobb, mint a semmi, de....

Nagyon hamar el fogsz fáradni. És most, hogy itt a tél, az esti fagyoskodások miatt nagyon hamar lebetegszel, azt meg ugye a munkaadók nem szeretik és nagyon gyorsan ki is tesznek. Arról nem is beszélve, hogy lehet hogy a bérletek és a gyógyszerek többe kerülnek majd, mint a fizetésed.

Ha a pénz lenne jobb vagy ha máshogy meg tudnád oldani az utazást, akkor jó lenne.

2013. nov. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Hát én se sokáig bírnám az tuti.. meg ugye itthon is van dolog. Az utazást sajnos nem tudom megoldani máshogy, mivel nincs még meg a jogsim..azt is szeretném letenni, de így azt sem tudnám.
2013. nov. 29. 19:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!