Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Tesco / Spar / Penny stb....

Tesco / Spar / Penny stb. pénztárosok, lehet egy kérdésem?

Figyelt kérdés

Az a kérdésem, hogy honnan tudhatom, hogy melyik boltban van székük a pénztárosoknak? Ez elég fontos lenne, mert a bokám miatt egyáltalán nem bírom az egyhelyben állást. A járkálást jobban bírom. Ha beadom az önéletrajzom mondjuk a neten, úgy még rizikósabb, mert nem biztos, hogy oda kerülnék, ahova behívnak interjúzni, szóval még ennyi támpontom sincs.

Nektek van széketek? Mi az általános? Nem szeretném nekik ezt szóba hozni, mert valószínű azonnal elküldenének, ezért inkább így szeretném kiokoskodni, hova jelentkezhetek.



2013. nov. 29. 23:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én Tesco-ban voltam pénztáros, és volt székünk.
2013. nov. 30. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
72%
Voltál Te már valamelyik üzletben? Na akkor tudnád!
2013. nov. 30. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
71%
A Tescoban minden nagy áruházban van széke a pénztárosoknak. A kisboltokban (expressek) van, ahol van, van, ahol álló kassza van.
2013. nov. 30. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Anyum Sparban dolgozik, nekik van székük.
2013. nov. 30. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Az én anyukám is Sparban dolgozik, nekik is van :D Szerintem minden ilyen nagyobb üzletben van, én még nem láttam olyat, ahol nem volt.
2013. dec. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!