Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi az átlagos manapság? Egy...

Mi az átlagos manapság? Egy munkahelyen szoktak karácsonyra adni a dolgozóknak külön pénzt, jutalmat, ajándékot, bármit?

Figyelt kérdés

Csak azért kérdezem, mert a környezetem (család) csesztet munkahelyváltás miatt, mert megtudták, hogy 7 éve vagyok egy adott helyen és se nekem, se senkinek a cég soha semmit nem adott karácsonyra. Még egy romlott szaloncukrot se. Semmit.

Egyébként se adnak semmit. Nálunk nincs prémium, jutalom, üdülési csekk, kajajegy, ruhapénz semmi. Egy fillér plusz sincs soha.


És mindehhez még hozzájárul a havi (jelenleg) 70.000 nettó. Ami jövőre 65.000 lesz már most tudni.

Akinek nem tetszik, az meg mehet isten hírével.


2013. nov. 30. 10:18
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

A rendszerváltás előtt a vállalatoknak még volt egy u.n. "repi-keret". Erre előre be volt állítva a tárgyi ajándékokra költhető összeg nagysága. Az évközi- és év végi jutalmakra, hasonlókra szintén meg volt a pénzügyi keret.

Amióta szinte nincs állami vállalat, csak egyéni vállalkozók, KFT-k, RT-k, akiknél munkahelyet lehet találni, hát ezeknél nincs ilyesmire keret. És ezek "nem kötelező" kiadások részükről, csak adható.


Persze, talán éppen ezért nagyon meg kell azt gondolni, hogy ennek elmaradása miatt szabad-e feladni a meglevő munkahelyet? Máshol sem kötelező adni, tehát ha még találsz is magadnak másik munkahelyet, ezeket a juttatásokat ott sem biztos, hogy megadják.

2013. nov. 30. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
36%

Milyen munkakörről van szó? A cég milyen méretű, milyen tulajdonú?


Mennyire van választási lehetőség?



Nálunk rengeteg plusz juttatás van, DE nehezen pótolhatóak a munkatársak, ezért is igyekszik a cég megtartani őket.

Ahol könnyű az alkalmazottat pótolni, ott nincs szükség arra, hogy "hűségessé" tegyék őket.


Nem gondoltál még arra, hogy továbbképezd magad, értékesebbé tedd magad, mint munkavállalót?

2013. nov. 30. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

kettő diplomával a zsebemben nem, nem gondoltam rá.

minek? hogy legyen egy újabb semmire se jó papír a fiókban?

egy olyan betegségem van ami erősen behatárolja a dolgokat.

jelenleg konyhás vagyok egy alapítványi iskolában két diplomával és örülhetek hogy ez is van. egy ilyen betegséggel.



hogy továbbképezd magad, értékesebbé tedd magad, mint munkavállalót?

2013. nov. 30. 12:14
 4/22 anonim ***** válasza:
48%

Konkrétan milyen diplomád van?

Mi a betegséged? Nem jut eszembe olyan betegség, ami konyhai munkára alkalmassá tesz, de szellemire nem.

2013. nov. 30. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
75%
Mondjuk egy non-profit szervezetnél nem is várható, hogy plusz juttatást adjanak, adózási szempontból is nehezen magyarázható lenne. Profitorientált cégeknél jellemző a juttatás - de itt is a nagyobbaknál. A kisebbek egyszerűen nem tudják kigazdálkodni méretükből adódóan.
2013. nov. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
9%

Ez nagyon változó, de azért elég sok helyen figyelnek erre szerintem, legalább is nekem ez a tapasztalatom.

Minden munkahelyemen volt céges karácsony, ahol terülj terülj asztalkám volt.

A mostani munkahelyem viszi a prímet, mert mindig van karácsonyi kaja, illetve a mi osztályunk most külön szervez egy kis szilveszteri bulit, mert maradt az osztálynak pénze.

Illetve decemberre kapunk a fizetés mellé még netto 100.000 ft-ot. Igaz ezt most csak ruházkodásra lehet csak elkölteni, no kaja, de azért nem panaszkodok, a lényeg, hogy kapunk.

2013. nov. 30. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
47%
Olyan munkahelyem még nem volt ahol semmit sem adtak volna, még a legrosszabb helyzetben lévő cég is megoldotta hogy legalább egy sörre meghívja a munkásokat.
2013. nov. 30. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

hát a tanulság: mindig van lejjebb!

ezek szerint mi a legrosszabb cégnél is rosszabbak vagyunk.



még a legrosszabb helyzetben lévő cég is megoldotta hogy legalább egy sörre meghívja a munkásokat.

2013. nov. 30. 14:47
 9/22 A kérdező kommentje:

biol-fizika egyetemi középisk tanár


erős cukorbetegség + egy idegrendszeri betegség. ennek eredménye, hogy AKÁRMIKOR jöhet egy roham amikor elterülök mint egy döglött béka és kb 2 óráig fel se tudok kelni.

na most mielőtt valaki megkérdezi: így dolgozom iskolában?

a válasz: igen , így. elgy alapítványi iskolában.

uis normál iskolában az EÜ-n simán elbuknék.


és ez a válasz arra hogy alkalmas vagyok-e szellemi munkára. ha te lennél az igazgató alkalmaznál engem tanárként? vagy akármiként.

hm?

ugye hogy nem.

a konyhába még jó vagyok mosogatni. ott ha kidőlök arra az időre beáll más.

és meg ne kérdezze senki: "miért nem megyek orvoshoz".

azért vagyok ilyen állapotban mert járok. ha nem járnék már a föld alatt lennék.



Konkrétan milyen diplomád van?

Mi a betegséged? Nem jut eszembe olyan betegség, ami konyhai munkára alkalmassá tesz, de szellemire nem.

2013. nov. 30. 14:52
 10/22 anonim ***** válasza:
0%

Piacképesebb szakmára nem gondoltál még? Reál irányú a végzettséged, gondolom a fizika után a matematika se áll távol tőled. Pénzügyi vonal?


Fizikailag nem megterhelő, irodai munkát végezhetnél vele, a mostani fizetés többszöröséért.

Ha egyértelmű már 7 éve, hogy semmire nem mész a jelenlegi végzettségeddel, akkor miért nem lépsz más irányba?


Irodai munka esetén egy roham után mondhatod, hogy te is meglepődtél, kirúgni ezért nem fognak. Maximum onnantól figyelnek és tudják mi a teendő (epilepszia, ha jól gondolom) roham esetén.

2013. nov. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!