Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen esélyem lenne munkát...

Milyen esélyem lenne munkát találnom Skóciában, Walesben vagy Angliában?

Figyelt kérdés

Felszolgáló vagyok és imádom az angol nyelvet...nagyjából ez minden és nem igen akarok itthon maradni. Tudom, hogy nem lehet meggazdagodni kint és tisztába vagyok az árakkal és fizetésekkel is, de el tudnék helyezkedni valami hotelben, vagy szállodában vagy esetleg egy étteremben pincérként? Van még igény külföldi munkavállalókra kint?

Köszönöm a választ előre is..



2013. dec. 5. 16:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha jól beszéled a nyelvet, rendelkezel némi tapasztalattal, akkor van esélyed elhelyezkedni. A legnagyobb esélyed Angliában van, Skóciában és Walesben magasabb a munkanélküliség, nehezebb állást találni.
2013. dec. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Vidéki hotelekbe mindig látom, hogy keresnek bentlakó munkaerőt, sokszor hirdetnek skóciai magyar csoportokban. Itt Skóciában valamivel magasabb a munkanélküliség, mint a UK átlag (London környékén a legalacsonyabb), de Glasgow, ahol lakom, messze kimagaslik az átlagból a 30%os munkanélküliséggel :/
2013. dec. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nagy eséllyel el tudnál helyezkedni. Talán a legjobb esélyeid Londonban lennének. Igaz hogy ott drágább az élet, de ha egy pár hónapot kihúzol akkor lesz egy angol referenciád amivel már tovább tudsz lépni egy vidéki városba. Én most Walesben élek - nem érzékelem, hogy nehezebb lenne állást találni, mint Angliban, habár én amolyan "hiányszakmában" dolgozom. Mindenesetre Wales nagyon olcsó, legalábbis ami a lakhatást illeti. És csodaszép. De a fizetések is alacsonyabbak, mint mondjuk Angliában. Szóval mérlegelnie kell az embernek, hogy mi a fontosabb. :) Nekem megérte.
2013. dec. 8. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!