Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Enagle Ottawa kft . Jo munkahely?

Enagle Ottawa kft . Jo munkahely?

Figyelt kérdés

Elhîvtak 1 csoportos megbeszèlèsre.

Jo munkahely? Èrdemes elmenni a talàlkozóra?Esetleg vidèkieknek tèrîtik a bejàràsi költsèget?



2013. dec. 6. 14:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
*Eagle Ottawa
2013. dec. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

nekem dolgozott ismerősom szar. addig jó még nem találsz másikat.


3 műszakban nettó 90K röhej.

2013. dec. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
42%

Időpont ma 16:17


Nem kötelező ott melózni.. a minimálbért az állam írja elő, panaszkodj ott ha problémád van a fizuddal.

2013. dec. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
én is dolgoztam ott, bár csak 3 hónapot, akkor min.bért kaptam, 3 műszak, fel is mondtam mielőtt letelt a 3 hónap
2013. dec. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
35%

____Nem kötelező ott melózni.. a minimálbért az állam írja elő, panaszkodj ott ha problémád van a fizuddal.___


kedves nagyonokosteee olvass és értelmezz !

2013. dec. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%

Ha szereted,az olyan embereket akik túl nagyra tartják magukat, de mire azt nem tudom..osztják az észt miközben nem is jól csinálnak kb semmit.Sunyik, akkor menj oda dolgozni!

És ha szeretsz nyalni, mert azzal gyorsan lehetsz valaki ott,szóval számomra undoritó hely, de a munkával nincs baj csak a munkatársakkal.

2016. nov. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!