Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szegeden van olyan munkahely,...

Szegeden van olyan munkahely, ahova az utcáról is be lehet kerülni nőként, nem csak protekcióval?

Figyelt kérdés
Kezdek elkeseredni, már jó ideje nem találok munkát, ismerős nincs, mindenre jelentkezek, amire kicsit is esélyesnek tartom magam, mindig hozzáigazítom az önéletrajzom, így is egy év alatt csak egyetlen helyre hívtak be interjúra.

2013. nov. 13. 13:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Sajnos ez van és ez is lesz sokáig a nagy semmi. Mi a végzettséged ?
2013. nov. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem ezt tapasztalatom, ismerőseim mind könnyen találtak munkát.

Mi a szakmád, végzettséged, tapasztalatod?

2013. nov. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Végzettségem van többféle, ruhaipari, számviteli, gazdasági, tanári, stb., de igazából egyikben sincs releváns tapasztalatom, más területen dolgoztam korábban.

Hozzátartozik, van egy kisgyermekem, így az utóbbi évek kiestek, szép lyuk van az önéletrajzom végén. Ezért se válogatok, bármi érdekel, akár betanított vagy árufeltöltői munka is.

Érdekes, amit írsz a könnyű elhelyezkedésről, nem ezt látom az ismerősi körömben. Milyen végzettséggel lehet itt gyorsan munkát találni?

2013. nov. 13. 18:15
 4/5 anonim ***** válasza:
Olyan helyre is add be ahova nem is hírdetnek, menj személyesen is meg e-mailben is küldözgess.Így nagyobb esélyed van, mintha csak hírdetettre jelentkeznél.
2013. nov. 19. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi, de ezen már túlvagyok, mikor még dolgoztam bejárásunk volt különböző helyekre. Mindenhova leadtam az önéletrajzom, sehonnan sem hívtak még csak egy interjúra sem. Megcsináltam azt is, hogy összeírtam egy listát, hol dolgoznék szívesen és mindenhova beküldtem az önéletrajzom egy kísérőlevéllel. Az eredmény lesújtó lett, kb 3 kapásból visszaküldte, egy írt kedvesen, hogy ők nem alkalmaznak úgymond „külső” emberkéket, az önkormányzat egy idő után küldött egy levelet, hogy változott-e valami, a többi válaszra sem méltatott, de eddig be sem hívtak.

Az utóbbi időben már csak meghirdetett állásokra jelentkezem, egy helyen voltam állásinterjún majd próbanapon, válaszra sem méltattak, mikor meg mertem érdeklődni az elutasítás okait, hogy esetleg miben kellene változtatnom.

2013. nov. 19. 09:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!