Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kapcsolattartó-angol nyelven-...

Kapcsolattartó-angol nyelven- bérigény?

Figyelt kérdés

sziasztok! Légyszi segítsgetek...fél éve munkanélküli vagyok, holnap lesz egy állásinterjúm és igazán szeretném ezt a munkát..a gondom az hogy nem tudom mit válaszoljak majd a bérigényre, ha megkérdezik ( márpedig ilyent meg szoktak)... egy vidéki kisvárosban lévő multihoz keresnek kapcsolattartót, angol nyelven kell napi szinten szóban és írásban tartani a kapcsolatot ügyfelekkel, valamint riportokat készíteni vezetői döntésekhez. Még pályakezdőnek minősülök, viszont a munkához el kell költöznöm (ezt szívesen vállalom, csak az anyagiak miatt ugye ez is fontos)

szerintetek ha olyan nettó 100-120-at mondok az reális? Mondanék én 90-100at is, viszont albérletestől rezsistől abból nem nagyon jutna evésre is. Előre is köszönöm a válaszokat!


2013. dec. 9. 23:10
 1/8 A kérdező kommentje:
Bocsi, elírtam, német nyelven kell a kapcsolatot tartani..na de ez a lényegen nem változtat.
2013. dec. 9. 23:12
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Attol fugg szerintem hogy ez a pozicio tulajdonkepoen micsoda, segitene ha elmondanad hogy milyen multi pontosan:) Ha embereket kell hivogatni, teged hivnak, etc. es ilyen "ugyfelszolgalat, telemarketing" szeru kapcsolattartas amirol szo van akkor a 90-100 a realis sajnos:S Viszont ha az ugyfelek beszallitok tehat "beszerzes" a munkakor akkor szerintem nyugodtan mondhatsz 130-140 ezret bruttoban.
2013. dec. 9. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
szia! köszi a választ! sajnos nem írták, hogy milyen multi is pontosan...viszont a felsőfokú végzettség nem kötelező, a nyelvet tárgyalóképes szinten kell tudni, és főként vevőkkel kell a kapcsolatot tartani, rendelések felvétele, és a vezetők munkájának támogatása. Ennyi támpontom van. Szerintem beszerzés lehet, mert logisztikai végzettséget ír elő..igaz nekem nem az van, hanem gazdasági és felsőfokú.
2013. dec. 9. 23:36
 4/8 A kérdező kommentje:
nettó 100at mondhatok szerinted?
2013. dec. 9. 23:37
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Bocsanat elirtam az utolso szot, nem brutto hanem netto ertettem a 130-140ezret, ha valoban beszerzes akkor mondj szerintem annyit nyugodtan.
2013. dec. 10. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
72%

nem akarlak elkeseríteni, inkább csak készülj fel, ha logisztikai végzettséget írnak elő és neked nem az van, akkor nincsen esélyed megkapni az állást, pláne pályakezdőként.

de ne add fel, ha kitartó vagy, lesz valami.

2013. dec. 10. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Már hogyne lenne esélyem :D megírtam az önéletrajzomba hogy milyen végzettségem van, láthatták, hogy nem logisztikus, ennek ellenére behívtak, szóval ha annyira nem lenne esélyembe se hívtak volna..hajrá nekem! :D A nyelvtudásom meg kifogástalan, tanulékony vagyok, úgyhogy ideális jelölt vagyok. Még egyszer hajrá nekem! :)
2013. dec. 10. 12:53
 8/8 anonim ***** válasza:

ja igen, valóban elfelejtettem írni, hogy hajrá, mert nem gonoszságból írtam, csak mert tudom milyen ez a helyzet.

szóval tényleg hajrá, remélem meglesz!:)

2013. dec. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!