Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Budapesten milyen könnyű...

Budapesten milyen könnyű állást találni?

Figyelt kérdés

most költöznénk fel férjemnek lenne állása, de nekem is kellene valami, mert 1 fizetésből nem élünk meg.

Szociális munkás diplomám van, voltam diákmunkán tescoban, sparban, rossmannban is.

Kreatív vagyok, jó a kézügyességem. Jogsim, kocsim van.


Igazából bármit megcsinálnék/elvállalnék. Szerintetek mennyi idő, míg sikerülne munkát találjak?


2013. dec. 10. 12:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Jósok nem vagyunk itt a gyakorin. :-) Van aki 1 hét alatt talál, van aki 2 év alatt sem. Kezdj el pályázgatni és majd meglátod.
2013. dec. 11. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nagyon messze lakunk, az ország másik végében. Így nehéz, arra sajnos nem telik, hogy egyfolytában interjúkra járkáljak... Ha férjem kapna állást, én is felmondanék és felköltöznék, de ki tudja, mennyi idő alatt tudnék elhelyezkedni... azért kérdem
2013. dec. 11. 10:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!