Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Budapesten könnyű diákmunkát...

Budapesten könnyű diákmunkát találni?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nem ez a legmegfelelőbb hely erre, de itt vannak a legtöbben. Egy faluban élek, de érettségi után, júliustól augusztusig szeretnék Pesten dolgozni. (hogy a főiskolás éveket finanszírozni tudjam)Rokonoknál laknék. Az lenne a kérdésem, hogy olyankor lehet-e még munkát találni, illetve mik a lehetőségek? Van egy felsőfokú nyelvvizsgám, ezzel mehetek valamire? Néztem már a melódiákot, meg a hasonló oldalakat, de nem találtam semmit. MCdonaldsba csak protekcióval lehet menni? Előre is köszi a válaszokat.
2010. máj. 14. 20:00
 1/3 anonim ***** válasza:

baszod nekem lenne ilyen lehetőségem (ingyen szállás+ellátás pesten) szarrá keresném magam.

Van ott rengeteg!

regisztrálj összes diákszövetkezetbe

és majd hívnak / küldenek e-mailt.

Am akár felsőfokú akármilyen nyelvvizsgával (asőt a nélkül is, csak ezzel talán többet kapsz) call-centeresnek is mehetsz.

vagy akárminek, a lehetőségek adottak, korlátlanok, csak meg kell őket találni!

neten keresgélj, és ne add föl azon a módon hogy rászántam fél órát és nem találtam semmit! ülj re, és bogarássz át mindenféle hírdetést!

sztem nyugodtan vállalhatsz segéd/ lótifuti/tróger melót is ha nagyon kell a lóvé!

2010. máj. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szövetkezetbe kell regisztrálni, úgy nem nehéz. De a teljes évi ellátásod nem fogod megkeresni.

Nem kell protekció, csak hogy vállalj bármit, amit ajánlanak. Mert akkor "jó munkaerő" leszel és könnyebben ajánlanak majd jobb munkára.

2010. máj. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Persze, de azért segíteni akarok valamit. Bármit elvállalok amúgy, csak mégegyszer a kapálást nem :D
2010. máj. 14. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!