Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mennyibe kerülne egy gyógymass...

Mennyibe kerülne egy gyógymasszőr vállalkozás beindítása?

Figyelt kérdés

Most végzem a gyógymasszőr tanfolyamot, arra lennék kíváncsi,hogy körülbelül mennyi pénz kellene ahhoz,hogy elinduljak egy egyéni vállalkozással??

Tudom, hogy változó, de körülbelül mire számíthatok?

Válaszokat előre is köszönöm


2011. febr. 5. 15:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Havonta kb. 50 ezres fix költség (adó, járulékok, könyvelő), ha egyéni vállalkozóként csinálod.
2011. febr. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ,én ennél nagyobb összegre gondoltam..de azért ez sem kevés,főleg ha bérelni akarok egy helyet hozzá!

Azt szeretném kérdezni,hogy azt nem tudja valaki,hogy a bérelt helynek milyen követelményeknek kell megfelelni??

2011. febr. 5. 19:07
 3/4 anonim ***** válasza:

Ezt oktatják az iskolában is....

Szellőztethető, lemosható falak stb...hagy ne soroljam.

De hacsak nem Pesten élsz, nem éri meg.

2011. febr. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod. Még nem tanultuk, valószínűleg ez még hátra van :)

Igazából én is nagyon félek tőle, de azt gondolom,hogy kockázat nélkül nincs győzelem...aztán majd kialakul...

Egyébként nem Pesten élek, de turisztikai szempontból nagyon jó helyen, egy osztrák határhoz közeli városban,ahol általában egész nyáron tele van minden osztrákokkal, illetve azok akik a északnyugati határ felé utaznak nem kerülik el a városunkat...

Akik gyógymasszőrök itt mind Ausztriába dolgoznak, így szinte alig-alig lenne konkurencia.

2011. febr. 9. 10:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!