Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Tanári pályáról mit gondoltok?

Tanári pályáról mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Tanárra mindig szükség lesz, ezért gondoltam rá, mivel jó képességeim lennének hozzá, hogy tanári pályára adom a fejem. Angol- biológia szakra gondoltam. Tanári fizetés manapság mire elég?

Külföldön van kereslet esetleg, ilyen pozíciót betöltő személyekre ? Mit gondoltok? Megéri tanárnak lenni?



2013. dec. 10. 20:04
 1/5 anonim ***** válasza:
55%
Az egyik legjobb foglalkozás. Állam garantálja a fizetést. Nyáron több mint két hónap szünet. Naponta egy két óra és vége. Ha meg selejtet csinálsz nem b....gat senki. Hogy értsd, akár hányan buknak meg a kezed alatt senki nem von felelősségre.
2013. dec. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
43%
Sok előnye van és sok hátránya!Sztem ne a fizut nézd elsősorban,hanem azt,h te ezt szeretnéd csinálni,em keresnek rosszul,meg lehet belőle élni(azért a legtöbbnek van kocsija is:DD),belehalni nem fogsz a sok munkába(kényelmes kis munka,nyugodt körülmények minden nap,a nyarad szabad stb.)ja és lehetőleg gimnáziumi tanár légy ha szeretnél normális diákok közt dolgozni,vagyis ne fősulira jelentkezz,hanem egyetemre:)) 18f
2013. dec. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
65%

" kényelmes kis munka,nyugodt körülmények minden nap"


Ugye, most csak viccelsz?


Egy volt pedagógus

2013. dec. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
18%
a 2. vagyok,nem viccelek az enyémhez viszonyítom, én orvostanhallgató vagyok,orvos leszek,hát ahhoz képest kényelmes,meg sztem az összeshez képest az és nyugodt is:)) normális suliban arany élete van egy tanárnak
2013. dec. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
46%
ez baromság, amit az elsők írtak, már bocsi...a tanárok megbecsülése manapság a béka s*gge alatt van, és a fizetésük is ezzel egyenlő...egyébként meg milyen egy-két óra??! a legtöbbjük akár 4ig is bent rohad a suliban, sőt van, hogy ingyen, ráadásul amelyik tanár tanítani akar, azt általában utálják, mondván, h egy k*csög szemét, aki bele meri a sok idióta fejébe verni az anyagot...persze amelyik tanár b*szik az egészre az a menő...szerintem konkrétan gusztustalan, ami a mai oktatásban folyik, bár hozzátenném, ez lenne az egyik legszebb hivatás...ha elismernék őket...ja és én még csak nem is valami tanárféle vagyok, hanem egy egyszerű 18 éves :D egyébként meg ha megvan benned a hivatástudat, válasszad ezt a pályát, remélem, hogy 10 év múlva nem fogsz megundorodni tőle...sok sikert :D
2013. dec. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!