Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit, gondoltok mi a nekem...

Mit, gondoltok mi a nekem való diákmunk?

Figyelt kérdés
Úgy tudom 15 éves kortól lehet vállalni diákmunkát. Szerintetek melyik lenne az ahol nem dolgoztatnak szarrá, de a fizetés viszont jó?

2013. nov. 20. 19:09
 1/2 anonim ***** válasza:

Kb. minden ember erről álmodik :)

Talán ahol árulnod kell valamit az nyugisabb, pl. nyáron fagyi - nem csúcsforgalomban. Viszont nem fizet sokat.

Irodákban változó, ha valamennyire szakmai többet adnak, viszont nem biztos, hogy túl nyugis és 15 évesen nem hiszem, hogy ilyen helyekre bejutnál. Valakinek az árufeltöltés is bejött.

Két ismerősömnek volt jó melója, egész nyáron a strandon vigyáztak az építkezésre nehogy bemenjenek a turisták, napoztak, fagyiztak, sétálgattak. Bár nem hiszem, hogy sokat kerestek, na de ezért? És kb. 16-17 évesek voltak.

2013. nov. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! :D
2013. nov. 22. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!