Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Megéri itt dolgozni? (account...

Megéri itt dolgozni? (account menedzser) bővebben lent

Figyelt kérdés
Vanatage fx-től kaptam egy megkeresést interjú kapcsán. Van diplomám, tudok két idegen nyelvet, de a felsorolt feltételekből én azt szűröm le, hogy főként értékesíteni kellene. Szóval valami hasonló lehet, mint egybiztosítási ügynök, csak más a termék...jól gondolom? Érdekelne olyanok véleménye, akik valamennyire jártasak ez ügyben. Mondanám hogy elmegyek interjúra és majd meglátjuk, de 400 km-re élek Pesttől, úgyhogy mielőtt "felruccanok", szeretném tudni, egyáltalán megéri-e. Köszönöm a válaszokat előre is!

2013. dec. 12. 14:13
 1/4 A kérdező kommentje:

itt vannak a feltételek:

Feladatkör:

- Kis és közép vállalati ügyfelekkel kapcsolattartás

- Regisztrációk és számlanyitások segítése

- Ügyfelek kérdéseinek releváns megválaszolása

- Online prezentációk, net meetingek tartása

- Az ügyfelek folyamatos támogatása és oktatása


Elvárások:

- Kiváló kommunikációs képesség

- Dinamikus, határozott, pro-aktív személyiség

- Angol, német, orosz nyelvtudás előny

- Számítógépes programok felhasználói szintű ismerete

- Ügyfélorientált gondolkodás

- Üzleties megjelenés


Sikeres interjú esetén teljes körű betanítást

biztosítunk.

2013. dec. 12. 14:15
 2/4 anonim ***** válasza:
tudod mi az a forex? devizatozsde. a te munkad valoszinuleg fogalmatlan ugyfelek atverese, agymosasa lesz, hogy minel tobb penzt lapatoljanak bele minel tobb, kockazatos ugyletbe (a tranzakciok jutalekabol van ugyanis penze a cegnek).
2013. dec. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Bankoknál is vannak ilyenek, és ha az ügyfél felhív, akkor segítesz, online kötni, számlát nyitni. Nem feltétlenül az a feladat csak, hogy hivogasd őket, hogy nálad nyissanak számlát. A bankoknál általában.


Ezt így nem ismerem, de az elég beszédes, hogy szinte semmit nem kér. Semmilyen végzettséget, tapasztalatot. A nyelvtudás is csak előny, nem feltétel. Én ilyen interjúra nem mennék el.

2013. dec. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Legutóbb amikor hasonló állásra jelentkeztem interjún éreztem hogy valami bűzlik így inkább nem vállaltam el. Szerencsémre mert két hét múlva már a rendőrök bilincselték a dolgozókat.


Capital Partnersnek hívták a céget.

2013. dec. 12. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!