Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Vajon elpazarlom az életem...

Vajon elpazarlom az életem egy ilyen munkával?

Figyelt kérdés
Már 5 éve dolgozok egy helyen a fizetésem 120e forint mindennel együtt. Nagy általánosságban elmondható, hogy nincs változás azóta mióta odakerültem. Néha felmerül bennem, hogy kényelmes lettem azért maradok csak ott. Nincs előrelépési lehetőség csak a jelenlegi szint. Max egy kis fizu emelés. Sok ismerősöm kénytelen rosszabb munkát kevesebb fizuért csinálni ez is arra asarkal, hogy jó ez nekem maradjak. Családot is szeretnék alapítani amihez viszont rohadt kevés egy ilyen fizetés akárhogy is számolgatok. Félek, hogy ha más helyre megyek több pénzért akkor két szék közül a pad alá esek majd.
2013. dec. 15. 01:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mivel az életnek az az értelme amit találsz neki, így gyakorlatilag bármivel elpazarolnád, ha nincsen értelme.
2013. dec. 15. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
65%
Akkor miért nem tanulsz mellette valamit? Nyelvet, szakmást, stb?
2013. dec. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
És konkrétan mi ez a szakma? Őszintén szólva vidéken, hacsak nem te vagy a vezérigazgató szinte lehetetlen beosztottként ennél többet keresni. Sőt, nagy a munkanélküliség, nyomják a béka s... alá a fizetéseket, most én is állást keresek, de kb. fele annyit ígérnek mindenhol, mint amennyit az előző helyemen adtak.
2013. dec. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Építőiparban dolgozom. Az a tapasztalatom, hogy csak hátszéllel lehet pénzt keresni. Ennek hinyában csak vegetálgatok.
2013. dec. 16. 00:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!