Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Doktori fokozattal is lehet...

Doktori fokozattal is lehet jelentkezni közmunkára?

Figyelt kérdés
2013. dec. 16. 00:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem a végzettség számít, hanem hogy regisztrált munkanélküli legyél.
2013. dec. 16. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lehetne? Nekem van is ismerősöm, aki megcsinálta a PhD-t és nincs munkája.
2013. dec. 16. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
30%

Lehet csak ne tedd,mert PHD-ztél miért nem tanítol az egyetemen,miért nem mész ki???

Most komolyan a sutyerák cigányokkal kotornád a havat 47ezerért?

Ezért teljesen felesleges volt tanulni.Szakmailag leépülsz hidd el,ott olyan egyszerű emberek vannak mint a rozsdás szeg.

2013. dec. 16. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lehetne? Nem csak utcaseprés és hólapátolás van, vannak jobb helyek, kicsit több pénzért, nettó 63e, csak nehezebb bekerülni.
2013. dec. 16. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
70%

Jó de ő,nehogy máár 63 nettóért dolgozzon minimum 8év tanulás után.

Próbáld meg külföldet,hidd el közmunkára nem ,,az elit" megy,és olyanná válsz amilyen emberek között vagy.

2013. dec. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

5: El vagy tájolva, ha azt hiszed, hogy az értelmiség nem munkanélküli. Konkrétan a kulturális és értelmiségi elittől vált meg a Fidesz egy csapásra, és még mindig gyomlálja...

Az szép lenne, ha a fél ország eltűnne belföldről, és nem tartana ki, és nem fogadná el 2-3 jövedelemnélküliség után a 63 Ft-os munkákat... MIKÖZBEN DOLGOZÓI SZEGÉNYSÉGRŐL BESZÉLÜNK, tehát 1,5 millió ember kap NORMÁL ÁLLÁSBAN ötjegyű fizetéseket, alkalmasint több diplomával.

2013. dec. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
5: Az életminőségnek több összetevője van, szerintem sokkal magasabb életminőséget jelent 63E Ft-ért szellemi munkát végezni egy PhD-snek otthon, a hazájában a szerettei körében, mint 300 E Ft-ot keresni raktárosként, eladóként idegenben, egyedül. Senki nem jókedvében megy el külföldre, hanem kényszerből, és vágynak vissza.
2013. dec. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
76%

Egy megfelelő diplomával nem raktáros leszel,nyilván ehhez valami mérnöki vagy közgazdász kell.

Én tuti nem mennék el közmunkára mert nem ezért szenvedtem tanultam és éjszakáztam,hogy aztán ilyen melókat végezzek,nem beképzeltség,csak én pont azért tanulok tanultam,hogy magas életszínvonalon éljek,és ezért volt,hogy nem aludtam napokat és úgy dolgoztam mellette.

2013. dec. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

8: Ö... és milyen diplomás munkát tudsz külföldön NEM anyanyelvi vagy min. felsőfokú nyelvtudással, amit általában itthon meg lehet szerezni? Mert a magyar diplomás többség CSAK nyelvórán találkozik az idegen nyelvekkel, nem jártak külföldi nyelvtanfolyamokon, iskolákban...

Nem tudom, mióta nézed az álláshirdetéseket, de nem létezik az a kategória, amiről beszélsz...

Nem muszáj elvállalni, de akkor szociális juttatásokat se kapsz, és amíg nem találsz jól fizető, becsületes külföldi munkát, fizetheted nulla bevételből a Tb-t, stb...

És még külföldön is átverhetnek, ld. a kint rekedt hentesek esetét.

2013. dec. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
76%
8: Eleve a közmunka a 2-3 éve regisztrált és hiába álláskeresők, és szociális jutattásokat közben felvevők munkanélküliek körében kerül a látótérbe és válik alternatívává, fölösleges és lehetetlen egyetemistaként megpróbálni véleményt formálni erről az élethelyzetről. Majd ha neadjisten 5 év múlva itt tartasz, akkor majd konzultálunk róla.
2013. dec. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!